Замовити артиста Gloria Gaynor

Gloria Gaynor Офіційний сайт агента

За вашим бажанням ікона стилю диско Gloria Gaynor подарує вам та вашим гостям енергетику вічної молодості на вашому святі, весільній церемонії, корпоративному вечорі.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Gloria Gaynor надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Gloria Gaynor

  Американська ікона диско Глорія Гейнор побачила світ у штаті Нью-Джерсі (місто Ньюарк) у 1949-му році 7 вересня. Свою вокально-музичну діяльність Gloria Gaynor розпочала у шістдесяті у складі музичного гурту Soul Satisfiers. Через п'ять років Глорія Гейнор вирішується на сольне виконавство з музичною композицією She'll Be Sorry/Let Me Go Baby. І лише через десятиліття співачка Gloria Gaynor отримала шанувальників, і її починають впізнавати меломани, і прихильно ставиться музичні критики. Грандіозний успіх нагрянув на диско-співачку в 1978 після виходу альбому з диско-композиціями під загальною назвою «Love Tracksс» і найголовнішим синглом в її диско-музичній творчості – «I Will Survive». Запаморочлива енергетика пісні надовго вписала ім'я Глорії Гейнор золотими літерами до списку іконостасу легенд світової музичної спільноти. У 1980-му році Gloria Gaynor удостоюється «Греммі» з нагородженням синглу, як найкращого в диско-композиціях.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Gloria Gaynor

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Gloria Gaynor

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Gloria Gaynor вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Gloria Gaynor залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Gloria Gaynor для вашого свята.

Видео Gloria Gaynor

Песни Gloria Gaynor

Як замовити виступ Gloria Gaynor? Щоб замовити виступ Gloria Gaynor на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Gloria Gaynor.

Ми рекомендуємо запрошувати Gloria Gaynor до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Gloria Gaynor на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Gloria Gaynor у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский