Замовити артиста Goo Goo Dolls

Goo Goo Dolls Офіційний сайт агента

Goo Goo Dolls – відомий американський гурт, який підірвав радіо ефіри треком Iris в 1998 році. Рекордна кількість проданих платівок, чотири премії Греммі та мільйонна армія шанувальників поставили рок-команду з Буффало в один ряд із найвідомішими музикантами. Ви можете запросити музикантів на своє свято та порадувати гостей мелодійними хітами, живим звуком. Ми гарантуємо проведення такого заходу на найвищому рівні за вигідною ціною.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Goo Goo Dolls надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Початок творчості

  Історія гурту починається з 1995 року, коли три нью-йоркські музиканти створили кавер-гурт «Sex Maggots». Вони переспівували відомі хіти у клубах та на місцевих концертних майданчиках Буффало.

  Оригінальний склад:

  • Джонні Резнік;
  • Роббі Такац;
  • Джордж Тутуська.

  Згодом у команди з'являються власні оригінальні композиції та нове ім'я. Виходить кілька альбомів та саундтреків до різних фільмів.

  Пік популярності

  Комерційний прорив стався завдяки альбому "A Boy Named Goo" (1995) з хітом "Name". 1998-го музикантів попросили написати мотив для фільму «Місто ангелів». Так, з'явилася композиція «Ірис», яка стала найбільшим хітом гурту за всю історію. Трек став частиною платинового диска Dizzy Up the Girl. Команда гастролює у всьому світі, збираючи мільйони відданих шанувальників. У 2004 році відбувся безкоштовний концерт у Буффало для аудиторії 50 000 осіб. Виступ був записаний і випущений як живий альбом Live in Buffalo.

  Де виступає гурт

  Формат Goo Goo Dolls підійде для масштабних заходів: концерти, фестивалі, міські свята. Колектив із задоволенням виступить на корпоративі, на приватній вечірці на честь дня народження, ювілею.

  Репертуар включає як нові пісні, так і старі хіти:

  • "Name";
  • "Long Way Down";
  • "Broadway";
  • "Only One";
  • "Acoustic #3".

  Група створює святкову та дружню атмосферу на своїх концертах. Музиканти відкриті для спілкування з публікою, підбадьорюють фанатів та виходять до зали, щоб привітати глядачів.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Goo Goo Dolls

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Goo Goo Dolls

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Goo Goo Dolls вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Goo Goo Dolls залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Goo Goo Dolls для вашого свята.

Видео Goo Goo Dolls

Як замовити виступ Goo Goo Dolls? Щоб замовити виступ Goo Goo Dolls на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Goo Goo Dolls.

Ми рекомендуємо запрошувати Goo Goo Dolls до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Goo Goo Dolls на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Goo Goo Dolls у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский