Замовити артиста Goran Bregovic

Goran Bregovic Офіційний сайт агента

Югославський виконавець Горан Брегович за свою понад сорокарічну кар’єру встиг записати величезну кількість хітів, а також музики для популярних фільмів. Концерт Goran Bregovic перетворить ваше свято на унікальну та незабутню подію!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Goran Bregovic надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Горана Бреговича

  Goran Bregovic народився в Югославії (нині – Боснія та Герцеговина) у 1950-му році. У юному віці він вивчав гру на скрипці у музичній школі, проте невдовзі його звідти відрахували. І, можливо, тисячі шанувальників з усього світу не прагнули б зараз замовити артиста на свято, якби не його мати, яка подарувала синові першу гітару. З цим інструментом справа пішла набагато краще, і незабаром біографія Горана Бреговича дійшла етапу створення власної групи. Найбільш відомий з колективів, до складу яких входив виконавець, носив назву Bijelo Dugme і проіснував з 1974 по 1986 роки. Група здобула світову славу і за час свого існування встигла випустити дев’ять повноформатних студійних платівок, кожна з яких продавалася рекордним тиражем. Потім Горан Брегович розпочав не менш успішну сольну кар’єру. Як самостійний артист Goran Bregovic записав більше десяти популярних платівок, а також став автором музики для багатьох відомих кінофільмів.

  Замовити на свято Горана Бреговича означає отримати неймовірні враження

  Ми є офіційними тур-менеджерами Горана Бреговича та пропонуємо вам організацію виступів артиста на святах (корпоративах, ювілеях, банкетах, весіллях). Ми маємо всі необхідні контакти Goran Bregovic та ексклюзивне право на організацію його концертів по всьому світу.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Goran Bregovic

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Goran Bregovic

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Goran Bregovic вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Goran Bregovic залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Goran Bregovic для вашого свята.

Видео Goran Bregovic

Песни Goran Bregovic

Як замовити виступ Goran Bregovic? Щоб замовити виступ Goran Bregovic на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Goran Bregovic.

Ми рекомендуємо запрошувати Goran Bregovic до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Goran Bregovic на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Goran Bregovic у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский