Замовити артиста Graace

Graace Офіційний сайт агента

Graace — австралійська співачка у жанрі інді-поп та сучасної електронної музики. Вона підкорила публіку ніжним вокалом та чуттєвими баладами. Наше агентство співпрацює з агентом артистки та пропонує вигідні умови букінгу. Ми працюємо оперативно, якісно та за прийнятною ціною.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Graace надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Грейс Піттс, справжнє ім'я співачки, народилася в австралійському місті Мельбурн у 1997 році. Вперше здобула визнання у 2015 році як учасник талант-шоу The Voice Australia. Цього ж року випустила міні-альбом For You під своїм справжнім ім'ям Grace Pitts.

  Пік популярності

  2017 року співачка брала участь у записі композиції австралійського музиканта Хейдена Джеймса «Numb». Сінгл став платиновим, а публіка вперше змогла гідно оцінити унікальний вокал Graace. Разом з дуетом «Flight Facilities» виступала як вокалістка у гастрольному світовому турне. 2018-го вийшов сольний міні-альбом «Self Sabotage» з хітом «Last Night».

  Де виступає артистка

  Graace гастролює із сольною програмою, бере участь у фестивалях та масштабних музичних заходах. Стиль та сценічна манера співачки чудово підходять для затишних клубних вечірок, приватних та корпоративних свят. Сет-лист концерту:

  • Sorry in Advanced;
  • Breathe Me;
  • Home;
  • Spoken Word;
  • Complicated.

  Graace має неймовірну чарівність, щирість і відкритість. Співачка із задоволенням спілкується із глядачами, часто виходить до зали, щоб привітати публіку.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Graace

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Graace

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Graace вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Graace залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Graace для вашого свята.

Видео Graace

Як замовити виступ Graace? Щоб замовити виступ Graace на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Graace.

Ми рекомендуємо запрошувати Graace до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Graace на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Graace у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский