Замовити артиста Green Days

Green Days Офіційний сайт агента

Панк-група Green Days у перекладі «Зелений день» стала найкращою за час існування панкового жанру. Свято справді вдасться, якщо запросити на нього музикантів гурту з такими хітами як Longview Best, Alternative Music Performance, баладу Good Riddance

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Green Days надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Поява групи

  Два шкільних друга Біллі Армстронг і Майкл Прітчард у 1986 році створили музичний колектив Sweet Children, але гурт змінює назву, коли до молодих людей приєднується барабанщик Ел Собрант. Музиканти починають записувати мелодії в компанії Lookout! Records. Перші сингли 1,000 Hours, Slappy Hours приносять артистам славу. Але Собрант залишає групу, оскільки вирішує продовжити навчання у коледжі. На його місце приходить Тре Кул. Світову популярність та премію Греммі музиканти здобувають у 1994 році, коли починають записуватися в студії Reprise Records. Пісня Longview стає відомою після виходу відео.

  Альбоми, які принесли популярність групі

  Альбом American Idiot, що вийшов у 1994 році, також номінувався на Греммі та отримав премію «За найкращий рок-альбом». У 1996 році презентація сольника 21st Century Breakdown збільшила армію шанувальників Green Days. 2014 року з'являється Demolicious, 2016 — альбом Revolution Radio. Ви можете запросити на торжество гурт, що складається з 4-х музикантів: лідера та вокаліста Армстронга, бас-гітариста Майка Дернта, барабанщика Тре Кула, гітариста Джейсона Уайта. Професійна агенція візьме на себе організацію концерту, вам залишиться лише насолодитися незабутніми хітами Green Days.

  Популярні пісні

  • Longview;
  • Good Riddance;
  • Hitchin' A Ride;
  • Stay The Night;
  • Baby Eyes;
  • Boulvard of Broken Dreams.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Green Days

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Green Days

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Green Days вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Green Days залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Green Days для вашого свята.

Видео Green Days

Як замовити виступ Green Days? Щоб замовити виступ Green Days на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Green Days.

Ми рекомендуємо запрошувати Green Days до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Green Days на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Green Days у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский