Замовити артиста Gus Gus

Gus Gus Офіційний сайт агента

Якщо ви хочете запросити ісландський гурт Gus Gus, який випускає хіти в стилі на свій захід, зв'яжіться з нашим агентством. Ми організуємо виступ колективу без залучення посередників, а це означає, без будь-яких переплат. Зателефонуйте нам, і менеджери розкажуть про гастрольний графік групи та вимоги особистого райдера.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Gus Gus надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Гурт Gus Gus з'явився в середині 90-х років у столиці Ісландії. Засновниками її були два режисери, які спеціалізувалися на створенні відеокліпів. Крім того, до постійно змінного складу входять вокалісти та діджеї. Завдяки різноманітним мотивам (від міського соулу до мексиканських ритмів) гурт люблять у всьому світі. За час майже 25-річної кар'єри виконавці випустили десять студійних альбомів та кілька синглів. Всі вони записані у різних стилях електронної музики: від техно до прогресив-хауса та трансу. Сама ж назва пов'язана з кус-кусом, проте сказаним на німецький манер.

  Заходи

  Виступ музичного колективу найкраще доповнить захід, де зберуться шанувальники електронної музики. Чуттєвий вокал соліста, об'ємний звук та незвичайні ритми нагадують глядачам про далеку Ісландії та занурюють у атмосферу, характерну цій північній країні. Найчастіше колектив запрошують на дні народження та вечірки.

  Найкращі композиції

  Під час виступів колектив запалює глядачів яскравими та незвичайними електронними композиціями, серед яких:

  • Ladyshave;
  • You'll Never Change;
  • Changes Come;
  • If You Don't Jump;
  • Heed the Sign.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Gus Gus

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Gus Gus

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Gus Gus вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Gus Gus залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Gus Gus для вашого свята.

Видео Gus Gus

Як замовити виступ Gus Gus? Щоб замовити виступ Gus Gus на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Gus Gus.

Ми рекомендуємо запрошувати Gus Gus до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Gus Gus на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Gus Gus у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский