Замовити артиста Haddaway

Haddaway Офіційний сайт агента

Haddaway (справжнє ім'я – Нестор Олександр Хаддавей) – це поп-виконавець із шикарним голосом та вражаючою харизмою. Виступ Хаддавей перетворить будь-яке свято на унікальну подію, яка не забудеться ніколи!

Сайт артиста: haddaway-disco.com

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Haddaway надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Haddaway: біографія легендарного артиста

  Нестор народився 1965-го року у Тринідаді, але у дев'ятирічному віці він переїхав до Вашингтона. У столиці Сполучених Штатів талановитий хлопець навчився танцювати, співати, а також грати на трубі та гітарі. Вже у 14-річному віці самоучок створив свою першу групу – Chances. Однак у 1987 році майбутній поп-виконавець Haddaway, замовити виступи якого зараз жадають натовпу шанувальників, вирішив стати хореографом і стилістом. Для цього він переїхав до німецького міста Кельна і відкрив там фірму «Energy», яка проводила рекламні шоу та виставки фотографій. Але довго залишатися без музики Haddaway не міг, і в 1992 році він створив колектив «Elegato» з клавішником Алексом Траймом. Незабаром яскравого молодого музиканта помітили німецькі продюсери Junior Turello та Dee Dee Halligan. Першим результатом цієї творчої спілки став випуск синглу «What Is Love?» 1993-го року. Композиція Haddaway "What Is Love?" була продана в кількості більше мільйона платівок і набула статусу «золотого» та «платинового» синглу в багатьох країнах. Не меншою популярністю згодом мала наступна композиція під назвою «Life». Після цього всі почали цікавитись виконавцем Haddaway: біографія, особисте життя артиста розкривалися у ЗМІ, теле- та радіопередачах. Дебютний альбом виконавця став «золотим» у кількох країнах Європи, а хіти «Rock My Heart» і «I Miss You», які незабаром випустив гурт Haddaway, і «Lover Be The Name» і «Fly Away» знову опинилися на вершини світових чартів. Пісня "What About Me" була чутна на танцювальних майданчиках США, Канади, Європи. У 1998 році виконавець випустив черговий успішний альбом під назвою «Let's Do It Now», в якому продемонстрував свій перехід до ліричнішої музики. І до цього дня продовжує радувати шанувальників своєю творчістю гурт Хаддавей. «What Is Love» та інші пісні виконавця перетворюють будь-яку подію на незабутнє свято. Ми пропонуємо організацію виступу артиста на весіллі , корпоративі, Новорічній вечірці чи ювілеї. Замовити виступ артиста Haddaway – це реальна можливість чудово провести час!

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Haddaway

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Haddaway

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Haddaway вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Haddaway залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Haddaway для вашого свята.

Видео Haddaway

Песни Haddaway

Як замовити виступ Haddaway? Щоб замовити виступ Haddaway на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Haddaway.

Ми рекомендуємо запрошувати Haddaway до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Haddaway на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Haddaway у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский