Замовити артиста Halsey

Halsey Офіційний сайт агента

Автор пісень та виконавиця у стилі інді-поп Холзі стала настільки популярною серед молоді, що здобула серед шанувальників титул — «голос покоління». Її творчість — зухвала і зухвала, а тексти пісень торкаються теми сексу, кохання, взаємин. Ви можете запросити співачку виступити на вашому заході через наше агентство. Ми гарантуємо високий рівень організації концерту за вигідними цінами, без посередників та переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Halsey надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Ешлі Ніколетт Франджіпані народилася 1994 року в Нью-Джерсі, США. Мати угорсько-італійського походження була шанувальницею «Нірвани» та Gin Blossoms, батько — афро-ірландець слухав Тупака Шакура. Дівчинка росла на стику музичних течій. Вона навчалася грі на скрипці, віолончелі та гітарі. Ще в школі почала писати пісні, а як псевдонім взяла анаграму свого першого імені (Ashley = Halsey).

  Музична кар'єра

  У 2014 році Холзі виклала в мережу запис синглу Ghost. Він дуже швидко став популярним. Співачка отримала безліч пропозицій співробітництва. У тому ж році виходить міні альбом Room 93. Диск "Badlands" – "Погані землі" став справжнім успіхом. Він посів другу позицію у Billboard-200 і став платиновим. А Hopeless Fountain Kingdom зміцнив позиції співачки в музичному світі.

  Де виступає Halsey

  Холзі влаштовує грандіозні шоу, тому перевагу віддає великим концертним майданчикам та багатотисячній аудиторії. У її репертуарі пролунають відомі хіти:

  • "Bad At Love";
  • "Hurricane";
  • "Sorry";
  • "Alone";
  • "Strangers".

  Виступи Холзі – це яскраве та динамічне шоу з чудовим вокалом, продуманою хореографією та піротехнічними спецефектами.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Halsey

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Halsey

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Halsey вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Halsey залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Halsey для вашого свята.

Видео Halsey

Як замовити виступ Halsey? Щоб замовити виступ Halsey на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Halsey.

Ми рекомендуємо запрошувати Halsey до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Halsey на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Halsey у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский