Замовити артиста Harpo

Harpo Офіційний сайт агента

Харпо – шведський виконавець, який записує пісні у жанрах рок-н-рол та піп. Замовити його виступ на власному заході можна у нас. Ми працюємо безпосередньо, без залучення посередників. Телефонуйте зараз, щоб дізнатися про вільні дати в гастрольному графіку Harpo та особисті вимоги, включені до його райдера.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Harpo надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Творчість

  Музична діяльність Харпо почалася після кількох років роботи як актора дитячих спектаклів. Під час гастрольного туру зі спектаклем Harpo написав перші композиції. А в 1973 році він підписав контракт із британським лейблом EMI, після чого з'явилися хіти "Honolulu" та "Sayonara". Обидва досягли величезного рівня популярності у Швеції, посівши перші місця у місцевих топах. За свою кар'єру Харпо випустив 13 альбомів, останній з яких вийшов 2005 року. Крім того, співак продовжує гастролювати та працювати у музичному бізнесі, займаючись продюсуванням молодих гуртів.

  Знамениті хіти

  До сингл, що завоювали найбільшу популярність у Швеції та інших країнах, відносяться:

  • Moviestar;
  • Horoscope;
  • в Zum-Zum-Zummernight;
  • She Loves It Too;
  • Sounds Like Love.

  Деякі з хітів співака записані у двох варіантах: шведською та англійською мовами.

  Заходи

  Ненав'язлива манера виконання Харпо, що поєднується з приємним та м'яким голосом, стануть чудовим доповненням до тематичного заходу. Танцювальні ритми та романтичні балади 70-80-х порадують публіку корпоративів, концертів та вечірок. Співак взаємодіє із глядачами, передаючи їм свій настрій.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Harpo

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Harpo

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Harpo вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Harpo залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Harpo для вашого свята.

Видео Harpo

Як замовити виступ Harpo? Щоб замовити виступ Harpo на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Harpo.

Ми рекомендуємо запрошувати Harpo до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Harpo на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Harpo у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский