Замовити артиста Havelock

Havelock Офіційний сайт агента

Havelock – молодий британський співак та композитор. Маючи неймовірно гарний і незвичайний тембр голосу, музикант пропонує слухачам свою власну концепцію сучасної музики — синтез репу, інді-року та соул. Букінг агенство BnMusic – ми готові організувати для вас виступ чудового молодого артиста на вашому заході. Ми працюємо без посередників, гарантуючи оперативність та якість букінг-послуг.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Havelock надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Havelock народився в 1996 році в Кенті, Великобританія. У дитинстві слухав різну музику — від AC/DC до 50 Cent і Stereophonics, що допомогло йому в майбутньому створювати унікальні композиції, засновані на різних стилях. 2016 року співак переїхав до Лондона, де старанно працював над новими піснями.

  Пік популярності

  Музичні експерименти привели до успіху, і 2019 року вийшов сингл «Pig Latin» — еклектична композиція у жанрі хіп-хоп та електроніки. Про виконавця заговорили як про одного з найперспективніших артистів у сучасній британській музиці. Протягом року автор записав цілу низку треків, випустив відеокліпи та дебютував із сольним концертом.

  Де виступає артист

  Havelock проводить концерти в клубах та невеликих майданчиках по всій Європі, бере участь у фестивалях, приватних закритих вечірках та корпоративних заходах. Артист виступає як у супроводі групи інструменталістів, так і сольно, акомпануючи собі на акустичній гітарі. Сет-лист концерту:

  • Graphics;
  • Fiction;
  • Vacancy;
  • Chimes;
  • Pheromones;
  • Chamber.

  Концерт Havelock – це завжди чудове музичне шоу, живе спілкування та душевна атмосфера. Співак заряджає публіку енергією молодості та дарує позитивні емоції.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Havelock

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Havelock

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Havelock вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Havelock залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Havelock для вашого свята.

Видео Havelock

Як замовити виступ Havelock? Щоб замовити виступ Havelock на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Havelock.

Ми рекомендуємо запрошувати Havelock до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Havelock на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Havelock у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский