Замовити артиста Hazell Dean

Hazell Dean Офіційний сайт агента

Хейзелл Дін (Hazell Dean) – співачка з Британії, яка виконує пісні у жанрі dance-pop. Кожен її трек унікальний та ідеально підходить для танців. Ми пропонуємо вам замовити виступ виконавиці на свій захід. Жодних переплат та посередників – просто залиште свою заявку, щоб дізнатися докладніше.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Hazell Dean надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Розквіт кар'єри

  На початку свого творчого шляху виконавиця була учасником лейблу Decca Records. Вона була активним учасником британських музичних конкурсів, посіла восьме місце на «Пісні для Європи» з баладою, створеною Полом Кертісом. Перший альбом артистки вийшов 1981 року. До The Sound Of Bacharach and David увійшли кавери, написані Хелом Девідом і Бертом Бахархом. Поступово так улюблений Хейзелл жанр pop/soul відійшов на другий план, він випустив свій перший танцювальний запис – пісню "Searchin' (I Gotta Find A Man)".

  Пік популярності Хейзелл Дін

  До вісімдесятих років минулого століття популярність Хейзел різко зросла. Композиція "They Say It's Gonna Rain" стала першою за кількістю прослуховувань серед мешканців Південної Африки у 1985 році. Перевидана дебютна пісня Хейзелл Дін "Searchin' (I Gotta Find A Man)" надовго встигла закріпитися на четвертій позиції великобританського чарту синглів. Чарти Великобританії також відзначили такі композиції:

  • "Whatever I Do (Wherever I Go)" – 4 рядок.
  • "Who's Leaving Who" – 4 рядок.
  • "Maybe (We Should Call it a Day)" – 15 рядок.
  • "Back In My Arms (Once Again)" і "No Fool (For Love)" – 41 рядок.
  • "They Say It's Gonna Rain" – 51 рядок.

  Крім створення музичних композицій, Хейзелл писала авторські пісні інших виконавців, займалася продюсуванням.

  Декілька слів про звучання

  Творчість виконавиці відрізняється запальним, яскравим звучанням. Її поп-музика підійде практично до будь-якого свята. Ви можете запросити Хейзелл Дін виступити на дні народження, корпоративі, вечірці під час відкриття якогось закладу (бару, танцювального клубу), інших заходах. На концертах створюється доброзичлива, позитивна ситуація. Найчастіше під час гастролей Хейзелл Дін виконує свої найпопулярніші пісні:

  • No Fool (For Love);
  • Searchin' (I Gotta Find A Man);
  • Love Pains;
  • They Say It's Gonna Rain;
  • Searchin';
  • Who's Leaving Who.

  Щоб уточнити райдер для запрошеного гостя, зв'яжіться з нами.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Hazell Dean

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Hazell Dean

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Hazell Dean вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Hazell Dean залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Hazell Dean для вашого свята.

Видео Hazell Dean

Як замовити виступ Hazell Dean? Щоб замовити виступ Hazell Dean на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Hazell Dean.

Ми рекомендуємо запрошувати Hazell Dean до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Hazell Dean на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Hazell Dean у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский