Замовити артиста Heatwave

Heatwave Офіційний сайт агента

Heatwave – чудовий вибір для тих, хто хоче потанцювати на корпоративі. Фанковий колектив з Америки дбайливо зберігає традиції запальних ритмів найкращої доби клубної музики. Здійснити мрію та запросити легендарних артистів на ваше свято допоможе наше агентство. Ми виконаємо це завдання без посередників та додаткових витрат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Heatwave надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Хлопці з усього світу

  Heatwave виділяється зі світу інших диско-груп своїм складом. Тут і хлопець із Ямайки, зі Швейцарії, Словаччини. Лідери групи з Британії та США. Колектив народився завдяки потягу до музики. Фронтмен групи служив у армії. Але після закінчення контракту повністю присвятив себе виступам із cover band. Однак невдовзі відбулося знайомство з другим учасником, і новий колектив побачив світ. Сингл Boogie Nights став платиновим. Таку ж долю повторила і The Groove Line. На початок 90-х їх альбоми стабільно ставали золотими. Після численних змін складу група повернулася в звичне русло і влаштовує гастролі по Америці.

  Чому Heatwave

  Що може бути краще поєднання фанку та диско для вашого свята? Музиканти вміють запалити публіку і ніхто не залишиться на сидячих місцях! Корпоратив, великий міський захід – досвідчені хітмейкери знають, як залишити слухачам безліч вражень! Зал для глядачів зі слухачів поступово перетворюється на танцюристів, і ось уже всі занурюються в «лінію грува», яка і є одним з основних хітів. А їх у Heatwave вистачає:

  • "The Groove Line";
  • "Boogie Nights";
  • "Party Poops";
  • "Super Soul Sister";
  • "Too Hot to Handle".
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Heatwave

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Heatwave

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Heatwave вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Heatwave залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Heatwave для вашого свята.

Видео Heatwave

Як замовити виступ Heatwave? Щоб замовити виступ Heatwave на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Heatwave.

Ми рекомендуємо запрошувати Heatwave до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Heatwave на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Heatwave у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский