Замовити артиста Helene Fisher

Helene Fisher Офіційний сайт агента

Сильний голос сибірячки з кришталевою музичною чистотою та магнетична чарівність німкені сплавилися у виконавській манері співачки Хелен Фішер. Виконавиця шлягерів Helene Fisher органічна перед 20-тисячною глядацькою аудиторією на стадіоні та обмеженим контингентом VIP-глядачів на приватному святкуванні.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Helene Fisher надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Творча кар'єра німецької виконавиці шлягерів Helene Fisher

  Обожнювана мільйонами глядачів від малого до великого німецька співачка Helene Fisher народилася в Російській Федерації. Уроджена Красноярська Олена Петрівна Фішер, народилася 1984 року 5 серпня серед поволзьких німців, що у 1941-му році заслали до Сибіру. Сімейство «німецьких переселенців» Фішерів у 1988 році емігрували до Німеччини. В оновленій Німеччині сім'я Фішерів поселяється в містечко Велльштайне (земля Рейнланд-Пфальц). Хелена Фішер у ранньому віці виявляє потяг до співу та пристрасть до музикування. Після атестата про середню освіту обдарована дівчина Helene Fisher надходить пенати приватної муз.школи у Франкфурт-на-Майні "Stage & Musical School". Вже в процесі навчання Хелена Фішер виступає в Державному театрі Дармштадта та в Народному театрі Франкфурта як артистка.

  Початок співочої кар'єри Хелени Фішер

  У 2004-му році мама майбутньої знаменитості потай від дочки копіює демо-CD із шістьма композиціями у виконанні Helene Fisher і відсилає копії на всілякі німецькі студії звукозапису, щоб побачити реакцію професійних поціновувачів музики. Через тиждень із дев'ятнадцятирічної Хеленою Фішер пов'язується відомий арт-менеджер Уве Кантак. Для артистки Helena Fisher розпочинається шлях співачки. 14 травня 2005-го на сцені телевізійної програми центрального тв-каналу ARD Хелена Фішер дебютує у дуеті з естрадним виконавцем Флоріаном Зільберайзеном. Перша платівка "Von hier bis unendlich" з піснями у виконанні Helene Fisher виходить у 2006 році 3 лютого. Наступного року Хелена Фішер презентує другу платівку So nah wie Du. Обидві збірки Helena Fisher набувають статусу «золотих альбомів».

  Чек-лист замовлення артиста Helene Fisher

  Агентство є офіційним представництвом інтересів співачки Хелени Фішер, здійснює букінг та організацію сценічного втілення Helene Fisher show у просторі масового святкування на стадіоні та приватного свята для vip-аудиторії замовника. Для замовлення німецької співачки Хелени Фішер із концертним виступом організаторам масових концертних виступів, приватних святкових заходів, корпоративних урочистостей, весільних церемоніалів агентство пропонує формулу запрошення артистки без посередників:

  • зв'язатися з агентством за допомогою телефонного дзвінка або електронної пошти повідомлення;
  • отримати консультацію про передбачувану дату свята за участю Хелени Фішер та включення дати до офіційного концертно-гастрольного туру співачки;
  • погодити з агентством побажання щодо формату участі Helene Fisher у святі та формуванні концертної програми;
  • ознайомитися з технічним райдером естрадної вистави «Helene Fisher show» та соціально-побутовими вимогами артистки;
  • уточнити підсумкову вартість концерту Хелени Фішер, яка залежить від домовленості щодо формату та тривалості естрадного шоу;
  • укласти букінг-контракт із агентством;
  • виплатити Helene Fisher першу частину гонорару

  Рекомендовані топ-10 шлягерів у виконанні Helena Fisher для формування концертної програми:

  • 1. Atemlos durch die Nacht
  • 2. Ich Will Immer Wieder… Dieses Fieber Spür'n
  • 3. Fehlerfrei
  • 4. Atemlos durch die Nacht
  • 5. Phänomen
  • 6. Die Hölle morgen früh
  • 7. Mitten Im Paradies
  • 8. Und morgen früh küss ich dich wach
  • 9. Atemlos durch die Nacht – Bassflow Alternative Remake Edit
  • 10. Von Hier Bis Unendlich.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Helene Fisher

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Helene Fisher

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Helene Fisher вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Helene Fisher залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Helene Fisher для вашого свята.

Як замовити виступ Helene Fisher? Щоб замовити виступ Helene Fisher на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Helene Fisher.

Ми рекомендуємо запрошувати Helene Fisher до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Helene Fisher на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Helene Fisher у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский