Замовити артиста Hollywood Vampires

Hollywood Vampires Офіційний сайт агента

Присутність американського хард-колективу Hollywood Vampires на святі – це гарантія веселого проведення часу з якісною музикою. Запросити колектив на свій захід можна через нашу агенцію. Ми надаємо послуги без залучення посередників, що дозволяє уникнути переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Hollywood Vampires надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографічна довідка

  У 2015 році Джонні Депп із зіркою року Елісом Купером та гітаристом Джозефом Перрі створили гурт. На заходах вони рідко виступають одні, зазвичай їм допомагають інші музиканти. Вперше гурт почав виступати майже відразу після формування. 2018 року артисти відвідали Росію у своєму першому гастрольному турі по всьому світу. Гурт випустив лише одну платівку, куди увійшли відомі кавер-хіти, але вже цього 2019 збирається записати другу. Не слід забувати, що гурт не єдине захоплення артистів. Джо Перрі володіє мережею ресторанів, вигадав лінійку гострих соусів і має понад 600 гітар у своїй колекції. Елліс Купер захоплюється гольфом, веде радіопередачу та має власний ресторан.

  Заходи

  Живі виступи гурту вражають енергійністю та атмосферністю. Учасники колективу намагаються створити унікальне шоу на дні народження, вечірці чи весіллі. Протягом усього заходу вони успішно утримують увагу публіки та підігрівають їхній інтерес. Усі члени гурту — професійні музиканти, тому чудово вміють створити чудовий настрій.

  Популярні хіти

  Багато пісень, виконаних колективом, завоювали популярність серед глядачів. До найвідоміших з них належать:

  • You Can't Put Your Arms Around a Memory;
  • New Threat;
  • We Gotta Rise;
  • Whole Lotta Love;
  • My Generation.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Hollywood Vampires

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Hollywood Vampires

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Hollywood Vampires вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Hollywood Vampires залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Hollywood Vampires для вашого свята.

Видео Hollywood Vampires

Як замовити виступ Hollywood Vampires? Щоб замовити виступ Hollywood Vampires на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Hollywood Vampires.

Ми рекомендуємо запрошувати Hollywood Vampires до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Hollywood Vampires на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Hollywood Vampires у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский