Замовити артиста Hot Chip

Hot Chip Офіційний сайт агента

Hot Chip – один із найпопулярніших британських груп сучасності. Колектив веде активне гастрольне життя та з радістю відвідує шанувальників гарної музики по всьому світу. Виступ Hot Chip зробить Ваше свято незабутнім!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Hot Chip надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Hot Chip

  Цей прославлений британський гурт, який грає унікальну електронну музику, був створений у 2000-му році. Склад колективу досить вражаючий:

  • два вокалісти Джо Годдард та Алексіс Тейлор, які володіють також перкусією та клавішними,
  • два гітариста Ел Дойл і Оуен Кларк, які не менш добре грають на синтезаторі,
  • та спеціаліст з драм-машин Фелікс Мартін.

  Багато хто з цих хлопців уже був знайомий ще до того, як вони зібралися всі разом і вирішили створити власну групу. Хороші дружні стосунки та взаєморозуміння між учасниками колективу, ймовірно, стали однією з ключових причин яскравого розкриття їхніх талантів. Ці артисти створюють сучасну електронну музику, яка не позбавлена чуттєвості та людяності. Виконавці не бояться експериментувати з різними інструментами та різноплановим звучанням, створюючи унікальні композиції. Наразі вони випустили п'ять повноформатних студійних альбомів. Кожна з платівок виявилася вкрай популярною і при цьому не була схожа на попередню. Наразі музиканти гастролюють та готують матеріал для наступної повноформатної платівки.

  Замовити виступ Hot Chip на вашому святі

  Ми виступаємо в ролі офіційного концертного агента Hot Chip і маємо ексклюзивні домовленості про організацію виступів гурту. З нашою допомогою можна запросити артистів до себе на свято (Новий Рік, ювілей, весілля, корпоратив). Наявність прямих контактів Hot Chip дозволяє нам знаходити "кватирку" у напруженому гастрольному графіку артистів для кожного нашого клієнта.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Hot Chip

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Hot Chip

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Hot Chip вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Hot Chip залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Hot Chip для вашого свята.

Видео Hot Chip

Як замовити виступ Hot Chip? Щоб замовити виступ Hot Chip на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Hot Chip.

Ми рекомендуємо запрошувати Hot Chip до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Hot Chip на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Hot Chip у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский