Замовити артиста Hot Chocolate

Hot Chocolate Офіційний сайт агента

«Hot Chocolate» – популярний британський гурт 70-х. Співає поп-музику у поєднанні із джазом, легким реггі. Пропонуємо замовити виступ відомого бенду на захід без переплат та затримок.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Hot Chocolate надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  коротка біографія

  Колектив заснований у 1969 році Ерролом Брауном, який співає та грає на бас-гітарі. Жанр репертуару визначила батьківщина учасників – Ямайка. Вони виконували поп-реггі із джазовими елементами, раннім диско. За рахунок цього набули широкої аудиторії шанувальників.

  Кар'єрний ріст

  Перший успіх у музичній індустрії прийшов після запису реггі-версії Give peace a chance. Завдяки їй групу помітили на студії Бітлз та запропонували контракт. У вересні 70-го року колектив записав перший сингл "Love is life". Потім були інші ритмічні пісні в коронному виконанні соул, запрошення на гастролі, концерти.

  Час слави та успіху

  На початку 90-х гурт випустив хіт «So you win again». Він став культовим у творчості, посів лідируючу позицію у списках популярних синглів Британії. Пізніше засновник колективу вирішив розпочати свою кар'єру, що призвело до розпаду. Возз'єднання бенду в новому складі відбулося 92-го. Серед досягнень найбільш значущими є нагороди артиста Еррола Брауна, присвоєні йому великий внесок у музичну роботу.

  Формат виконання

  Романтичні пісні запрошеного складу колективу підходять для корпоративів, одружень, сімейних свят, вечірок. Завдяки чуттєвій манері виконання та легким джазовим мелодіям композиції підійдуть практично на будь-яке свято.

  Найпопулярніші пісні

  Відомі хіти групи:

  • "It started with a kiss";
  • "Every 1's a winner";
  • "So you win again";
  • "Emma";
  • "No doubt about it".

  Для того щоб запросити, навести довідки, уточнити райдер та вартість телефонуйте по гарячій лінії.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Hot Chocolate

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Hot Chocolate

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Hot Chocolate вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Hot Chocolate залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Hot Chocolate для вашого свята.

Видео Hot Chocolate

Як замовити виступ Hot Chocolate? Щоб замовити виступ Hot Chocolate на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Hot Chocolate.

Ми рекомендуємо запрошувати Hot Chocolate до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Hot Chocolate на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Hot Chocolate у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский