Замовити артиста Howard Jones

Howard Jones Офіційний сайт агента

Howard Jones – знаменитий у всьому світі британський музикант, композитор, співак. Виступає у жанрах поп-рок, синт-поп. Бажаєте побачити виступ зірки на своєму святі? Наше агентство допоможе запросити артиста на ваш захід без посередників та переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Howard Jones надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Ховард почав займатися музикою ще у дитинстві. У юні роки вступив до музичного коледжу, але навчався там лише 1 рік. Його сольна кар'єра розпочалася після знайомства з поетом Біллі Брайантом, який став співавтором його пісень: "Equality", "What Is Love", "Natural" та "Humans Lib" та інших. Успіх до музиканта прийшов після запису першого синглу New Song, який відразу з'явився в найпопулярніших чартах країни. Далі було випущено дебютний альбом під назвою "Human's Lib", він був визнаний золотим. З того часу про співака дізнався весь світ. Шанувальники буквально тріумфували на його концертах. Остання платівка була видана цього року "Transform". Серед слухачів зірки можна зустріти і старше покоління, і молодь. Незважаючи на щільний концертний графік, артист знаходить час, щоб виступити на таких заходах, як:

  • вечірки;
  • міські свята;
  • ювілеї;
  • корпоративи;
  • фестивалі.

  На своїх виступах він завжди спілкується із глядачами — виходить до зали, веде діалоги, фотографується і з радістю роздає автографи. Усі концерти продумані до дрібниць. У них входить не лише нові твори, а й пісні минулих років:

  • Hide and Seek;
  • Life In One Day;
  • Will You Still Be There;
  • Everlasting Love;
  • Angels & Lovers;
  • Revolution of the Heart;
  • Building Our Own Future.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Howard Jones

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Howard Jones

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Howard Jones вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Howard Jones залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Howard Jones для вашого свята.

Видео Howard Jones

Як замовити виступ Howard Jones? Щоб замовити виступ Howard Jones на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Howard Jones.

Ми рекомендуємо запрошувати Howard Jones до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Howard Jones на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Howard Jones у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский