Замовити артиста Hues Corporation

Hues Corporation Офіційний сайт агента

Ця група – представники поп-музики вісімдесятих років. Троє виконавців, які занурять вас у ностальгічну атмосферу цього жанру. Хоча їхній склад і змінювався протягом активності групи, варто відзначити найперших артистів: це Х. Анн Келі, Сент-Клер Лі та Флемінг Вільямс. Гурт проіснував 11 років, але за цей час встиг залишити невеликий слід в історії свого жанру.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Hues Corporation надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Група сформувалася 1969 року в Лос-Анджелесі. Створив її Уоллі Холмс. До первинного складу групи входили:

  • Х'юберт Анн Келі;
  • Сент-Клер Лі;
  • Флемінг Вільямс (пізніше його замінив Томмі Браун).

  Анн Келі засновник знайшов на шоу талантів, а ще одного учасника Карла Рассела взяли «за оголошенням».

  Кар'єра

  Американський гурт «Hues Corporation» радував слухачів з 1969 по 1980 рік, склад артистів протягом періоду існування змінювався кілька разів. Концерти не збирали величезну юрбу глядачів, але справжні поціновувачі не втрачали можливості насолодитися атмосферою поп-музики 70-80-х років. Перший сингл: "Goodfootin'"/"We are Keepin' Our Business" був записаний в 1970 році, але він не приніс бажаного успіху. Найбільшу популярність приніс хіт "Rock the Boat", який був заспіваний у 1974 році і вони продали близько 2 мільйонів копій.

  Композиції та формат роботи

  В арсеналі «Hues Corporation» не так вже й багато синглів, але за недовгий період існування вони встигли зачепити публіку своїми творами:

  • "Goodfootin"/"We are Keepin' Our Business";
  • "There He Is Again" / "Main Chance";
  • "Freedom for the Stallion" / "Off My Cloud";
  • "Miracle Maker" / "Go to the Poet";
  • "Rock the Boat" / "All Goin' Down Together";

  Їхні виступи відмінно підійдуть для тих, хто хоче поринути в атмосферу 80-х років. Бронюйте тематичні вечірки, офісні корпоративи, свята та інші заходи у нас.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Hues Corporation

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Hues Corporation

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Hues Corporation вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Hues Corporation залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Hues Corporation для вашого свята.

Видео Hues Corporation

Як замовити виступ Hues Corporation? Щоб замовити виступ Hues Corporation на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Hues Corporation.

Ми рекомендуємо запрошувати Hues Corporation до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Hues Corporation на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Hues Corporation у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский