Замовити артиста Hurry Hudson

Hurry Hudson Офіційний сайт агента

Hurry Hudson – американський виконавець та автор пісень. Музикант підкорив публіку унікальним стилем – характерне звучання американської поп-музики, фолк-рок та R&B ритми. Ми співпрацюємо з агентом артиста, і пропонуємо найвигідніші умови букінгу, оптимальні ціни та оперативне вирішення всіх організаційних питань.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Hurry Hudson надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Гаррі Хадсон народився 1995 року в Нью-Джерсі, США. У ранньому віці разом із сім'єю переїхав до Лос-Анджелеса, де й провів своє дитинство та юність. Музичну кар'єру розпочав у 19 років із випуску синглу «World Is Gone». Незабаром молодій людині довелося зробити творчу паузу. Він протягом тривалого періоду боровся із серйозною хворобою.

  Пік популярності

  2017-го Хадсон відновив свою кар'єру. Він повернувся до Нью-Йорка і незабаром зняв свій власний короткометражний фільм Can Cowboys Cry, до якого були включені авторські саундтреки. У березні 2018 року він випустив дебютну платівку Yesterday's Tomorrow Night на лейблі Roc Nation. Трек «Yellow Lights» увійшов до числа найбільш прослуховуваних на платформі Spotify.

  Де виступає артист

  Hurry Hudson підкорив американську публіку, а сьогодні з успіхом гастролює Європою. Він бере участь у фестивалях, проводить сольні концерти на масштабних майданчиках та у форматі клубних вечірок. Сет-лист концерту:

  • Just Slide;
  • Pendulum;
  • Quarter Life Crisis;
  • Kelsey;
  • Cry For Love;
  • The Legend Of The Yellow Rose.

  Гаррі Хадсон легко запалює публіку, пропонує глядачам танцювати та співати разом. Багато пісень автора дуже ліричні і пов'язані з його особистими переживаннями. Співак щиро і відкрито ділиться з глядачами найпотаємнішими думками та почуттями.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Hurry Hudson

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Hurry Hudson

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Hurry Hudson вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Hurry Hudson залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Hurry Hudson для вашого свята.

Видео Hurry Hudson

Як замовити виступ Hurry Hudson? Щоб замовити виступ Hurry Hudson на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Hurry Hudson.

Ми рекомендуємо запрошувати Hurry Hudson до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Hurry Hudson на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Hurry Hudson у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский