Замовити артиста Hurts

Hurts Офіційний сайт агента

Популярний британський колектив Hurts було засновано 9 років тому. Він складається з вокального виконавця Т.Хатчкрафта та музиканта А.Андерсона. Слово Hurts перекладається як серце, емоція. Молодий гурт виступає у жанрі сінгпоп, електронній поп-музиці 80-х років, їхні пісні слухають у всьому світі. Самі артисти свій стиль прозвали "Noir'n'b and doom pop". Hurts входить у топ найкращих музичних колективів країни.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Hurts надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Hurts

  Початок творчого шляху

  Т.Хатчкрафт та А.Андерсон познайомилися 13 років тому. Артисти виступали у групі під назвою Дагер (кинжал). Своє існування вона завершила через три роки. Тоді хлопці стали самі складати музику та пісні для виступів. Величезна кількість лайків на Ютубі зібрав їхній перший кліп Wonderful life, зроблений на 2 десятки євро. У 2009 році вийшов дебютний альбом Happiness, популярність якого злетіла вгору миттєво. Через кілька років його змінила збірка Exile.

  Хітові композиції

  1. Water.
  2. Locked Out Of Heaven.
  3. Verona.
  4. Nothing Will Be Bigger Than Us.
  5. Affair.
  6. Happiness.

  Благодійність

  Учасники колективу неодноразово не відмовили у виконанні творів на благодійних концертах на допомогу дітям, жебракам людям різних країн світу, хворим дітям та інвалідам. За свій творчий шлях Hurts має 8 нагород і входить до перших топ-місць найкращих артистів світу.

  Формат заходів

  Музичний жанр гурту чудово підходить для вечірок, корпоративних заходів, днів народжень, свят міста, фестивалів. Музиканти ретельно готуються до кожного виступу з огляду на його формат. Жоден захід не пройде у смутку. Колектив зможе налагодити контакт із будь-якими гостями та підняти настрій.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Hurts

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Hurts

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Hurts вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Hurts залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Hurts для вашого свята.

Видео Hurts

Як замовити виступ Hurts? Щоб замовити виступ Hurts на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Hurts.

Ми рекомендуємо запрошувати Hurts до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Hurts на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Hurts у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский