Замовити артиста Ian Gillan

Ian Gillan Офіційний сайт агента

Ian Gillan – рок-зірка першої величини, вокаліст відомого британського гурту «Deep Purple». Музикант із чудовим потужним голосом та харизмою продовжує радувати шанувальників хард-року виступами по всьому світу. Скористайтеся нагодою запросити артиста з ексклюзивним концертом за допомогою нашої агенції. Ми готові надати найкращі умови букінгу без участі посередників та зайвих фінансових витрат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Ian Gillan надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Ян Гіллан народився 1945 року у Великій Британії. З 16 років працював з багатьма рок-групами, поки 1969 року не став учасником «Deep Purple». Він зіграв важливу роль у формуванні групи, як одного з найвпливовіших і знакових явищ в історії року. Вокальні партії музиканта в Child in Time досі вважаються неперевершеними в жанрі хард-року.

  Сольна кар'єра

  Гіллан організував власний колектив «Ian Gillan Band» у 1975-му, в якому спробував працювати у джаз-року напрямку, але згодом повернувся до потужного хард-рокового звучання. Виступав із «Black Sabbath», а 1984-го знову повернувся до «Deep Purple». Працюючи разом із гуртом, музикант активно розвивав свою сольну кар'єру.

  Де виступає артист

  Ian Gillan досі збирає аншлагові концерти по всьому світу. Музикант виступає з гуртом та іноді проводить концерти у супроводі симфонічного оркестру. Кожне рок-шоу Гіллана унікальне та включає композиції з різного періоду творчості:

  • Highway Star;
  • Telephone Box;
  • Anya;
  • Candy Horizon;
  • When a Blind Man Cries;
  • Restless;
  • Strange Kind Of Woman.

  Концерт Яна Гіллана – це справжнє свято рок-музики з живим та потужним звуком, драйвом та неймовірною енергією.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Ian Gillan

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Ian Gillan

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Ian Gillan вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Ian Gillan залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Ian Gillan для вашого свята.

Видео Ian Gillan

Як замовити виступ Ian Gillan? Щоб замовити виступ Ian Gillan на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Ian Gillan.

Ми рекомендуємо запрошувати Ian Gillan до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Ian Gillan на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Ian Gillan у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский