Замовити артиста Ice Mc

Ice Mc Офіційний сайт агента

Ян Кемпбелл, більш відомий як Ice MC, прославився у 1990-ті завдяки своїм емоційним, енергійним та запальним пісням. Айс Емсі здатний перетворити будь-яку подію на яскраве, незабутнє шоу і зробити ваше свято неймовірним!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Ice Mc надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Яна Кемпбелла

  Той, без кого зараз немислимий гурт Ice MC, народився в Ноттінгемі 1965-го року, в сім'ї емігрантів з Ямайки. Через свої ініціали – IC (Ian Campbell) – він ще у школі отримав прізвисько «Айс». Згодом Ян став використовувати цю кличку як сценічне ім'я, перетворившись на Ice MC. Перший відомий хіт Яна Кемпбелла вийшов у 1989-му році і носив назву «Easy», він був записаний разом зі співаком, композитором та музичним продюсером Роберто Занетті. Сінгл зайняв високі позиції в італійському та німецькому чартах. Знайомство з Роберто Занетті стало для Яна доленосним. Сингл «Easy» був створений у стилі хіп-хаус та став відправною точкою творчої самореалізації харизматичного виконавця. Замовити виступ Яна Кемпбелла на той момент вже став головною мрією організаторів різноманітних заходів, а наступні сингли – «Cinema» та «Scream» – і зовсім підняли популярність виконавця на небувалий рівень… Великим успіхом також мала дебютна платівка «Cinema», яку гурт Ice MC випустила 1990-го року. Після цього організація виступів Ice Mc проводилася в Європі, Азії, а також у Південній та Північній Америці. У 1992-му році він випустив другий альбом, який отримав назву My World. А для випуску третьої платівки Ice MC склад гурту тимчасово зазнав змін: Занетті запросив італійську вокалістку Alexia для запису жіночих партій. На той час Ян Кемпбелл перейшов переважно до таких стилів, як ragga-muffin і ragga-rap, отримавши звання ямайського Боба Марлі. Третій альбом «Ice'n'Green» вийшов 1994-го року і також швидко потрапив на верхні рядки хіт-парадів. У Франції цей альбом гурту Ice MC отримав статус золотого, оскільки було реалізовано понад 100 тисяч платівок. Незважаючи на розрив з продюсером, що стався в 1996 році, Ян випустив наступний альбом, названий «Dreadatour», який також виявився дуже затребуваним. Популярністю користувалися і нові сингли Energy і Busy Body, а результатом відновлення співпраці з Занетті на початку 2000-х років стали сингли My World, It's a Miracle і альбом Cold Skool.

  Зразковий плей лист виступу Ice MC:

  • Cinema
  • Scream
  • Easy
  • It's a Miracle
  • My World

  Також можуть бути виконані інші композиції за згодою.

  Чому вам варто замовити Ice MC на корпоратив за допомогою нашої компанії BnMusic?

  1. Наш інтернет-портал – це Ice MC – офіційний сайт тур-менеджера. У нас є всі Ice MC контакти, і ми гарантуємо, що можемо запросити на ювілей, на весілля, на банкет, на Новий Рік, на корпоратив саме Яна Кемпбелла, а не двійника.
  2. Ми пропонуємо найдемократичніші ціни на організацію виступів Айс Ем Сі.
  3. Ice MC, замовити якого ви вирішите з нашою допомогою, гарантовано виконає для вас свої найкращі хіти.
  4. Ми маємо великий досвід у справі букінгу артистів на свята.
  5. Половину ціни артиста ви зможете заплатити не одразу, а після його прибуття на вечірку.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Ice Mc

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Ice Mc

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Ice Mc вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Ice Mc залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Ice Mc для вашого свята.

Видео Ice Mc

Песни Ice Mc

Як замовити виступ Ice Mc? Щоб замовити виступ Ice Mc на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Ice Mc.

Ми рекомендуємо запрошувати Ice Mc до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Ice Mc на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Ice Mc у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский