Замовити артиста Ido Tatlises

Ido Tatlises Офіційний сайт агента

Ido Tatlises – талановитий, молодий турецький співак. Повне ім'я артиста Ібрагім Татлізес. Жанр виступу – поп-музика. Не знаєте, як зробити свято унікальним? Відмінна ідея запросити турецького артиста – Ido Tatlises. Наша агенція в цьому запросить зірку на будь-який захід без переплат!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Ido Tatlises надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Вже у дитинстві Ідо займався завзято музикою. Його рідня пророкувала хлопчику великий успіх на сцені. Після закінчення коледжу артист не знав, як заявити про себе, адже для цього потрібні зв'язки та гроші. Хлопець вирішив у мережі свій канал та блог, що в нього чудово вийшло. Усі свої твори він викладав до суду користувачів. Його перші пісні миттєво стали хітами Інтернету та завоювали любов шанувальників. Наприклад, хіт під назвою "Sonsuz Tesekkürler" наротив понад 20000000 переглядів. Артист за кілька ночей став зіркою. На сьогоднішній день співак активно записує нові пісні та часто гастролює світом. Незважаючи на щільний графік, він знаходить час виступити на таких заходах, як:

  • вечірки; дні народження;
  • фестивалі, міські урочистості;
  • весілля, корпоративи.

  Будь-який виступ — це чудовий настрій, танці та сучасні східні мотиви. Ідо з повагою та любов'ю ставиться до своїх шанувальників і завжди приділяє їм увагу. На концертах звучать найкращі та нові композиції:

  • Sonsuz Tesekkurler;
  • Bileyime Kadar Aciyo;
  • Mutluluk Perisi;
  • Ask Bunun Adi;
  • Hacı Yatmaz.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Ido Tatlises

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Ido Tatlises

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Ido Tatlises вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Ido Tatlises залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Ido Tatlises для вашого свята.

Видео Ido Tatlises

Як замовити виступ Ido Tatlises? Щоб замовити виступ Ido Tatlises на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Ido Tatlises.

Ми рекомендуємо запрошувати Ido Tatlises до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Ido Tatlises на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Ido Tatlises у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский