Замовити артиста Serdar Ortac

Serdar Ortac Офіційний сайт агента

Сердар Ортач – популярний артист Туреччини, який виступає із піснями жанрів данс-поп, фолк, поп-музика. Наше агентство організує вам гастролі знаменитого виконавця. Співпрацюючи з нами, ви замовите концерт турецької зірки без переплат, посередників. Також ми надаємо райдер співака.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Serdar Ortac надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Популярність до виконавця прийшла відразу після виходу його першого альбому (1994), який став продаваним серед альбомів, що вийшли того ж року. Ставши відомим, музикант почав давати концерти, активно записувати нові пісні. Загалом Сердар Ортач записав 15 альбомів. Успіх першого повторив альбом «Çakra» (2004), що став продаваним у рік його випуску. Виконавець відомий не лише серед турецької публіки. Його твори цікаві слухачам інших країн, тому були перекладені російською, казахською, грецькою, арабською, вірменською, азербайджанською мовами. Співак неодноразово здобував престижні нагороди Future Magazine Awards, Kral TV Video Music Awards як найкращий поп-музикант. Виступи співака не обмежуються гастролями. Сердар Ортач вів передачу на турецькому телебаченні. Також він виявив себе як талановитий письменник, випустивши книгу зі своїми історіями, віршами, спогадами. Турецького артиста можна запросити заспівати на корпоративі, приватному, громадському заході. Він є найчастішим запрошеним гостем різних свят, вечірок. Оригінальна манера виконання, уміння спілкуватися з глядачами – все це робить виступ співака незабутнім для публіки.

  Популярні композиції

  • Ayrilmam;
  • Seytan;
  • Yagmurlardan;
  • Sana Değmez;
  • Yapraklar;
  • Beni Unut.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Serdar Ortac

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Serdar Ortac

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Serdar Ortac вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Serdar Ortac залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Serdar Ortac для вашого свята.

Видео Serdar Ortac

Як замовити виступ Serdar Ortac? Щоб замовити виступ Serdar Ortac на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Serdar Ortac.

Ми рекомендуємо запрошувати Serdar Ortac до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Serdar Ortac на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Serdar Ortac у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский