Замовити артиста Mustafa Sandal

Mustafa Sandal Офіційний сайт агента

Сандал Мустафа (Мустафі) – самобутній турецький виконавець та музикант. Відомий у всьому світі. Став буквально зіркою естради. Його альбоми мають великий попит і їх швидко розкуповують. Фанати з самого початку кар'єри тепло відгукуються про них і трепетно чекають на кожну пісню.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Mustafa Sandal надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Мустафи Сандала

  Біографія

  Мустафа з дитинства був пов'язаний із музикою, бере початок із дитинства. У школі майбутній співак завжди вирізнявся величезним інтересом до творчої сфери. Після закінчення навчання у школі він співпрацював з іншими місцевими виконавцями, писав для них музику, а згодом і сам вирішив стати відомим. Перший альбом спричинив фурор! Вже 1994-го «Suç Bende» завоював серця тисяч фанатів, а продаж перевищував 1,7 мільйонів екземплярів. Це дало Сандалу поштовх до організації концертів. Усе проводилося успішно, масово. Далі краще. Альбом "Gölgede Aynı" з відомою композицією "Gel Bana" був розкуплений тиражем у 2,6 мільйонів екземплярів. Число слухачів збільшувалося. Рішення провести гастрольний тур повторно дало позитивні результати. Наступний альбом – "Detay" випустився під власним лейблом Мустафи "YADA Productions". Завдяки йому артист підписав контракт із «Sony Music France» і випустив збірку «Araba», яка не мала попиту. Мустафа виявляв ініціативу у музиці. Він грав головну роль у фільмі "П'ять мінаретів у Нью-Йорку", продюсував. Музикант є постійним відвідувачем цікавих заходів. Різні свята, вечірки, відкриття великих закладів. Не дарма він є частим гостем – спів задає потрібну приємну атмосферу.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Mustafa Sandal

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Mustafa Sandal

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Mustafa Sandal вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Mustafa Sandal залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Mustafa Sandal для вашого свята.

Видео Mustafa Sandal

Як замовити виступ Mustafa Sandal? Щоб замовити виступ Mustafa Sandal на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Mustafa Sandal.

Ми рекомендуємо запрошувати Mustafa Sandal до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Mustafa Sandal на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Mustafa Sandal у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский