Замовити артиста Illaria

Illaria Офіційний сайт агента

Illaria – українська співачка у жанрі фолк-рок, композитор та поетеса. Підкорила публіку чудовим вокалом, витонченим стилем та оригінальним репертуаром. Виступ артистки – гарантія яскравого та унікального свята. А ми готові організувати захід оперативно, якісно та без посередників.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Illaria надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Катерина Прищепа, відома всім як Illaria, народилася у Києві у 1986 році. З дитинства писала пісні та співала. Під час навчання у музичному училищі та в інституті культури досліджувала українську фольклорну музику, вивчала архівні записи українських етнографів. Її сміливі експерименти з різними напрямками та жанрами привели співачку до створення власного унікального стилю.

  Пік популярності

  Іларія успішно співпрацювала з гуртом «Natural spirit», виступивши в ролі солістки та автора пісень. У 2008 році випустила сольний альбом "Вільна", стилістика якого виходить за межі конкретного жанру. У своїй музиці співачка поєднує арт-поп-рок із етно-мотивами та елементами нью-ейдж. 2012-го виступала у прямих ефірах шоу «Голос країни», брала участь в українському відбірковому конкурсі Євробачення.

  Де виступає артистка

  Illaria гастролює з власним гуртом по Україні та за кордоном, бере участь у музичних фестивалях, шоу та телепрограмах. Виступ артистки чудово впишеться у формат і масштабного міського свята, і приватної чи корпоративної вечірки. Сет-лист концерту:

  • Танець під дощем;
  • Знак частки;
  • Жива вода;
  • Ой, верше мій, верше;
  • Променем;
  • Мантра;
  • Нічого не бійся.

  Співачка зачаровують публіку містичними образами, чуттєвим вокалом та душевним виконанням. Концерт Іларії – унікальне шоу, яке поєднує якісний звук та неймовірно позитивну енергетику.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Illaria

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Illaria

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Illaria вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Illaria залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Illaria для вашого свята.

Видео Illaria

Як замовити виступ Illaria? Щоб замовити виступ Illaria на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Illaria.

Ми рекомендуємо запрошувати Illaria до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Illaria на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Illaria у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский