Замовити артиста Imagination

Imagination Офіційний сайт агента

Британська Imagination група – це одні з найкращих представників танцювальної музики 20-го та 21-го століть. Виступ John Lee Imagination – це чудовий спосіб зробити ваше свято унікальним та неймовірно веселим!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Imagination надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія групи Imagination

  Якщо вам подобається цей музичний колектив, то ви – один із тих, хто здатний вирватися за рамки звичайного та стереотипного, та оцінити щось по-справжньому оригінальне. Група Imagination, яка в пік своєї популярності виявилася вкрай затребуваною у Великій Британії та Західній Європі, знайшла набагато менше своїх відданих слухачів з числа жителів Америки, Канади та країн колишнього СРСР. Причина досить проста: на відміну від шаблонного танцювального формату, який прославив Boney M, це тріо пішло своїм шляхом – змішало танцювальну музику із соулом та фанком.

  Imagination: біографія талановитих виконавців

  Назва групи було обрано недарма. Музиканти, які її заснували, були великими шанувальниками Джона Леннона, тому й вибрали слово, однокореневе під назвою його популярної пісні – «Imagine». До складу колективу увійшли троє обдарованих виконавців: Ешлі Ігрем, Еррол Кеннеді та, звичайно ж, фронтмен – Лі Джон. 1981-го року вийшов дебютний хіт ансамблю під назвою «Body Talk», а також його дебютна платівка з тією ж назвою. У Великій Британії та Європі ці пісні користувалися великою популярністю та звучали на всіх танцювальних майданчиках. На гурт посипалися запрошення виступити на корпоративах, вечірках, телевізійних шоу. Популярністю також користувалися наступні сингли – Just An Illusion і Music and Lights. Вони увійшли до складу другої платівки "In the Heat of the Night", що стала не менш комерційно успішною, ніж перша. Альбом двічі ставав золотим. З того часу гурт випустив ще кілька платівок, а в першій половині 1990-х років розпався. Лі Джон розпочав сольну кар'єру, проте організація виступів John Lee Imagination, як і раніше, можлива: ви можете запросити учасників гурту виступити на корпоративі , Новому році чи святі іншого формату.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Imagination

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Imagination

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Imagination вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Imagination залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Imagination для вашого свята.

Видео Imagination

Як замовити виступ Imagination? Щоб замовити виступ Imagination на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Imagination.

Ми рекомендуємо запрошувати Imagination до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Imagination на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Imagination у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский