Замовити артиста Indira

Indira Офіційний сайт агента

Indira – українська співачка, автор пісень, композитор та телеведуча. Танцювальні хіти у найкращих традиціях сучасної поп-музики створять чудову святкову атмосферу на будь-якому заході, а ми готові організувати участь співачки у будь-якому проекті без посередників та переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Indira надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Інна Виноградова, відома як співачка Індіра, народилася 1985 року у столиці фестивалю «Таврійські ігри» — місті Каховка. З раннього віку виступала на сцені, брала участь у дитячих вокальних ансамблях. Справжній успіх молодої артистки прийшов у 2006 році у складі популярного дуету «Доміно». Яскравий колектив швидко здобув популярність у країні та у ближньому зарубіжжі.

  Пік популярності

  У 2016 році Інна розпочала свою сольну кар'єру під сценічним псевдонімом Індіра. Дебютом став кліп "Мій хлопчик", який отримав ротацію на телевізійних музичних каналах. Сингли співачки займають високі позиції у національних хіт-парадах, а відео набирають мільйонні перегляди на YouTube. У 2018 році артистка удостоєна премії «Жінка ІІІ тисячоліття».

  Де виступає артистка

  Індіра гастролює з концертами по всій країні, бере участь у міських та національних святкових заходах. Співачка із задоволенням виступає на сімейних та корпоративних святах, клубних вечірках. У концертній програмі переважають танцювальні композиції:

  • Amigo;
  • Роби мене кохання;
  • Запам'ятай;
  • Чорничні ночі;
  • Крила;
  • Хороший хлопець.

  Індіра — яскрава та харизматична артистка, яка може запалити та розважити будь-яку аудиторію. Вона чудово контактує з публікою, із задоволенням спілкується з глядачами під час концерту та після виступу.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Indira

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Indira

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Indira вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Indira залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Indira для вашого свята.

Видео Indira

Як замовити виступ Indira? Щоб замовити виступ Indira на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Indira.

Ми рекомендуємо запрошувати Indira до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Indira на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Indira у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский