Замовити артиста Ingret

Ingret Офіційний сайт агента

Ingret – популярна виконавиця у жанрі інді-поп та фолк-рок. Співачка має унікальний, майже космічний, тембр голосу, а незвичайний сценічний образ лише підкріплює за артисткою імідж авангардного музиканта. Ви можете замовити виступ Інгрет у нашому агентстві. Ми гарантуємо оперативність, якість та оптимальні ціни.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Ingret надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Інгрет Костенко народилася 1997 року у Вінниці. З дитинства відрізнялася бунтарським характером, і музика була єдиним захопленням, якого вона ставилася серйозно. Звукове ім'я та характерну зовнішність дівчина отримала завдяки своєму німецькому походженню. Закінчивши з відзнакою музичну школу, Інгрет пробує свої сили у різних вокальних конкурсах та шоу.

  Пік популярності

  2007 року співачка блискуче виступила у проекті «Голос». Виконавши пісню «Пташечка» на сліпих прослуховуваннях, вона змогла розгорнути усі крісла тренерів. Підсумком шоу стало друге місце. 2018-го вийшов дебютний альбом «Не спи», записаний у стилі душевного інді-поп. Інгрет брала участь у національному відборі на Євробачення з англомовним треком Save My Planet.

  Де виступає артистка

  Ingret гастролює містами країни разом із гуртом музикантів, що забезпечує живий звук і дозволяє виступати на будь-якому концертному майданчику. Співачка бере участь у фестивалях, виступає на міських святкових заходах, у клубах, приватних вечірках та корпоративах. Сет-лист концерту:

  • Відпусти;
  • Гаряче;
  • Шафа;
  • SaraFun;
  • Не спи;
  • Колюшка;
  • Тут і зараз.

  Інгрет любить театралізовані номери, вкладає у кожну пісню максимум емоцій. Яскраве шоу у стилі андеграунд робить вечірки за участю артистки особливими та атмосферними.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Ingret

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Ingret

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Ingret вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Ingret залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Ingret для вашого свята.

Видео Ingret

Як замовити виступ Ingret? Щоб замовити виступ Ingret на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Ingret.

Ми рекомендуємо запрошувати Ingret до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Ingret на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Ingret у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский