Замовити артиста Inna

Inna Офіційний сайт агента

Ви напевно чули відомі сингли Hot та Tell Me співачки Inna. Вона блискавично увірвалася до світової естради і швидко стала популярною. Виступ з Інна запам'ятається ритмічною музикою, оригінальною шоу-програмою, гарними сценічними костюмами та унікальною атмосферою.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Inna надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія та особисте життя Inna

  Популярна румунська співачка Inna (Олена Апостоляну) здобула симпатію у меломанів в Америці та низки європейських країн. Талант, сильний та приємний голос був успадкований від батьків. У шкільні роки захоплювалася танцювальною музикою, але вступила пізніше до економічного коледжу. Майбутня співачка продовжувала виступи на різних заходах, у тому числі клубах. Біографія Inna характеризує її як талановиту людину, яка стала виявляти свій талант ще в юному віці. Інна не могла залишитися непоміченою, вже в 2007 році був підписаний контракт із групою Play & Win. Невдалі спроби потрапити на Євробачення (2008 року) не занапастили бажання стати відомою. Перший сингл був випущений у 2008 році зі спекотною назвою «Hot». Він став визначальним у кар'єрі співачки. Біографія Inna Hot починається саме з цієї пісні, оскільки вона за короткий проміжок часу зайняла лідируючу позицію в румунських рейтингах. У зв'язку з таким успіхом за рік випускається дебютний альбом. Судячи з фото та біографії Inna можна судити про її популярність. Хіт став популярним і в європейських країнах, співачка стала почесним гостем на будь-якій вечірці. Замовити зірку на свято Inna бажали багато хто, не звертаючи уваги на вартість виступу. Далі був випуск багатьох інших синглів, старанна робота сприяла отриманню номінації «Кращий співак 2009 року». Сьогодні кар'єра співачки триває, тож і наші співвітчизники можуть організувати собі свято за допомогою компанії BnMusic. Ми гарантуємо індивідуальний підхід, доцільні ціни та ввічливе обслуговування. Кожен шанувальник творчості талановитої співачки Inna може запросити зірку на весілля , корпоратив, Новий Рік, ювілей чи будь-яке інше свято.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Inna

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Inna

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Inna вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Inna залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Inna для вашого свята.

Видео Inna

Песни Inna

Як замовити виступ Inna? Щоб замовити виступ Inna на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Inna.

Ми рекомендуємо запрошувати Inna до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Inna на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Inna у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский