Замовити артиста Irene Cara

Irene Cara Офіційний сайт агента

Айрін Кара – зірка поп-музики 80-х, талановита актриса та автор пісень. Прекрасний голос, вроджений артистизм та запальні ритми пісень роблять співачку бажаним гостем як на великих фестивалях, так і на приватних вечірках. Замовте концерт Irene Cara у нашому букінг-агентстві, якщо хочете захід високого рівня. Ми візьмемо на себе всі організаційні та технічні моменти. Наша співпраця з артистом дозволяє нам запропонувати дуже вигідні ціни

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Irene Cara надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Початок творчої кар'єри

  Майбутня зірка народилася у латиноамериканській родині у Нью-Йорку. Перший сценічний досвід здобула, виступаючи з групою батька. Пізніше вивчала вокал, музику та танці. Брала участь у бродвейських постановках, телевізійних шоу, знімалася у серіалах.

  Пік популярності

  У 1983 році Кара записала "What a Feeling", титульну пісню до музичного фільму "Flashdance". Ця композиція стала абсолютним хітом та була відзначена премією «Оскар». За всю кар'єру Айрін отримала безліч нагород:

  • премія Греммі;
  • "Золотий глобус";
  • "People's Choice award";
  • нагорода "Image" за внесок у мистецтво.

  Одним із проектів Irene Cara став жіночий гурт «Hot Caramel». Незвичайне змішання джазу, року, хіп-хопу та R&B надало цьому колективу унікального звучання.

  Де виступає співачка

  Співачка гастролює Америкою і виступає в Європі на заходах різного масштабу. На концертах ви почуєте старі хіти та свіжі композиції:

  • What a Feeling;
  • Breakdance;
  • Why Me?;
  • Receiving;
  • Anyone Can See.

  Виступ Айрін чудово впишеться в будь-яку неформальну або стриманішу обстановку свята. Живий звук, невимушена манера співачки та репертуар світового класу перетворять ваш захід на яскраву та незабутню подію.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Irene Cara

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Irene Cara

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Irene Cara вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Irene Cara залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Irene Cara для вашого свята.

Видео Irene Cara

Як замовити виступ Irene Cara? Щоб замовити виступ Irene Cara на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Irene Cara.

Ми рекомендуємо запрошувати Irene Cara до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Irene Cara на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Irene Cara у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский