Замовити артиста Ирина Билык

Ирина Билык Офіційний сайт агента

Ірина Білик — одна з найпопулярніших українських співачок. Виступає у жанрі поп. Є композитором, поетом, телеведучою. Бажаєте зробити собі та гостям справжнє свято? Наше агентство допоможе запросити зірку на будь-який захід без посередників та переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Ирины Билык надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Вже з 6 років Ірина почала професійно займатися музикою та стала учасницею дитячого ансамблю «Сонечко». 1989 року вона увійшла до складу групи «Цей дощ надовго», але була солісткою недовго. Вже за кілька років співачка почала займатися сольною творчістю, виступала на фестивалях, писала пісні, складала музику. Величезна популярність прийшла до неї після виконання пісні «Так просто», представленої на новорічному святі. Твір моментально зайняв перші місця у хіт-парадах України, Росії та Білорусії. Потім вона була визнана найкращим популярним хітом року. Усього було записано 8 альбомів, які моментально розійшлися по руках шанувальників. Ірина багато працює, але у вільний час не проти подарувати радість людям своїм виступом на:

  • вечірках;
  • фестивалях;
  • ювілеях.
  • весіллях;
  • корпоративах.

  Вона дуже відповідально підходить до будь-якого свого концерту та особисто розробляє кожну програму. На виступах зірка завжди спілкується з шанувальниками, роздає автографи та фотографується.

  Жоден захід не обходиться без найкращих пісень:

  • У вітру є таємниця;
  • Грецька;
  • Intro;
  • За мить до поцілунку;
  • Дві рідні душі;
  • Поцілуй мій смуток;
  • Обдури мене гарно.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Ирина Билык

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Ирины Билык

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Ирины Билык вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Ирины Билык залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Ирины Билык для вашого свята.

Видео Ирина Билык

Як замовити виступ Ирины Билык? Щоб замовити виступ Ирины Билык на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Ирины Билык.

Ми рекомендуємо запрошувати Ирины Билык до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Ирины Билык на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Ирины Билык у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский