Замовити артиста Иван Дорн

Иван Дорн Офіційний сайт агента

Ніжний баритон та артистизм українського виконавця Івана Дорна покриє серця гостей вашого корпоративу чи заходу! Співак працює у жанрах поп-музика, неосоул та інших, яке сингли постійно займають перші місця у чартах.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Ивана Дорна надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Іван Дорн

  Виконавець народився у Челябінську, але на початку 90-х років його родина переїхала жити на Київщину. Вже у 6 років Іван брав участь у музичних конкурсах, а також професійно займався спортом. З 2007 року по 2009 рік Іван був солістом гурту «Пара Нормальних», який був дуже популярним. Але на початку 2010 року співак вирішив зайнятися сольною кар'єрою, після чого записав багато композицій: • «Ненавиджу»; • «Танець пінгвіна»; • «Кричу»; • «Бігуді»; • "Північне сяйво"; • «Випадкова» та інші. У цей же час співак активно знімає кліпи на свої пісні, працюючи за сумісництвом діджеєм та ведучим на українському ТБ. Тому запросити на весілля Івана Дорна почали прагнути жителі України, Білорусії та Росії, адже співак став ще популярнішим. За роки кар'єри він співпрацював з Іриною Шейк та іншими зірками! І ви можете запросити Івана Дорна на захід через наше букінг-агентство, що допоможе зробити корпоратив, день народження та інші свята яскравішими та незабутнішими! Як замовити організацію концерту Івана Дорна? У нашому букінг-агентстві є контакти Івана Дорна, тож ми можемо організувати його виступ. Залишіть заявку на нашому сайті або зателефонуйте менеджеру, який розповість вам про гонорар Івана Дорна, вільні дати в його графіку та умови райдера.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Иван Дорн

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Ивана Дорна

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Ивана Дорна вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Ивана Дорна залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Ивана Дорна для вашого свята.

Видео Иван Дорн

Як замовити виступ Ивана Дорна? Щоб замовити виступ Ивана Дорна на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Ивана Дорна.

Ми рекомендуємо запрошувати Ивана Дорна до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Ивана Дорна на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Ивана Дорна у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский