Замовити артиста Jack White

Jack White Офіційний сайт агента

Американський музикант Джек Уайт, за оцінкою журналу «Rolling Stone», один із ста найкращих гітаристів усіх часів. Він — актор, автор та виконавець у жанрі блюз-рок, фолк, гаражний рок. Шанувальники рокового звучання можуть запросити музиканта для виступу на своєму заході. Ми візьмемо на себе усі організаційні моменти та гарантуємо високий рівень проведення концерту.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Jack White надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Джон Ентоні Гілліс родом із Детройта, штат Мічиган. Його батьки, нащадки емігрантів із Польщі та Шотландії, як переконані католики, хотіли дати синові релігійну освіту. Його прийняли до семінарії (місто Вісконсін), але в останній момент він відмовився. З 15 років Джон поєднував репетиції гаражної рок-групи та роботу оббивачем меблів. Перші виступи він провів як барабанщик гурту місцевих музикантів «Goober & the Peas». Пізніше виступав як гітарист.

  Успішна музична кар'єра

  Сценічним псевдонімом співака стало прізвище його дружини Мег Уайт. Разом вони утворили групу "Білі смуги" – "The White Stripes". Колектив проіснував 15 років, випустив шість студійних альбомів, п'ять разів нагороджувався премією Греммі, виступав із такими титанами року як The Rolling Stones. Після розпаду гурту Джек Уайт писав саундтреки до фільмів та знімався у кіно в епізодичних ролях.

  Де виступає музикант

  Співак виступає у великих концертних залах, його супроводжує колектив музикантів та команда техніків, які обслуговують апаратуру.

  Сет-лист концерту:

  • "Fly Farm Blues";
  • "Seven Nation Army";
  • "Temporary Ground";
  • "Machine Gun Silhouette";
  • "We're Going to Be Friends".

  Виступи Джека Уайта – це справжній рок-концерт із живим, насиченим, драйвовим звуком.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Jack White

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Jack White

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Jack White вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Jack White залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Jack White для вашого свята.

Видео Jack White

Як замовити виступ Jack White? Щоб замовити виступ Jack White на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Jack White.

Ми рекомендуємо запрошувати Jack White до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Jack White на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Jack White у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский