Замовити артиста Jaki Graham

Jaki Graham Офіційний сайт агента

Джекі Грем одна з найуспішніших співачок Великобританії. На її рахунку 13 альбомів, а свою кар'єру вона почала ще у 80-ті. Виступає у жанрах хаус, поп та R&B. На початку 2012 року Грем була удостоєна звання «Алея зірок» у Бірмінгемі на Брод-стріт, а в 2015 почесною мірою Університету Вулверхемптона на знак визнання її заслуг у музичній індустрії. Через наше агентство ви можете запросити Джекі на будь-яку свою урочистість.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Jaki Graham надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Рання творчість

  Грем народилася у Бірмінгемі в сім'ї ямайських іммігрантів у 1956 році. Її повне ім'я – Жаклін Морін Грем. У 1983, після виступу з гуртом «Medium Heat Wave», Грем був помічений фахівцем з пошуку талантів та підписаний на EMI Records. У тому ж році відбулися два сольних сингли Heaven Knows (назва її першого альбому) і Once More With the Feeling.

  Пік слави

  Вперше Жаклін прославилася своїм синглом Round and Around записаним на EMI Records в 1985 році. Сингл "Set Me Free" був випущений на початку 1986 року і досяг №7 у Великій Британії. Після цього вийшов "Breaking Away", досягнувши №14 у британських чартах. Breaking Away виявився несподіваним хітом в Азії, і навіть сьогодні залишається однією з найпопулярніших пісень Грем на цій території. Пізніше в 1986 році її хіт "Step Right Up" був ремікшований і випущений, також зробивши британську двадцятку найкращих

  Заходи

  Виступи Джекі ідеально підходять для бурхливих заходів: весіль, корпоративів, фестивалів, днів народження. Цьому сприяє жанр. Жаклін любить поспілкуватися з публікою, намагається її завести. Часто виконувані композиції:

  • When a Woman Loves
  • Absolute E-Sensual
  • About your love
  • Round and Around
  • Breaking Away
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Jaki Graham

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Jaki Graham

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Jaki Graham вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Jaki Graham залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Jaki Graham для вашого свята.

Видео Jaki Graham

Як замовити виступ Jaki Graham? Щоб замовити виступ Jaki Graham на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Jaki Graham.

Ми рекомендуємо запрошувати Jaki Graham до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Jaki Graham на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Jaki Graham у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский