Замовити артиста Jamala

Jamala Офіційний сайт агента

Jamala (справжнє ім'я Сусанна Джамаладінова) – українська поп-співачка. Найбільшої популярності набула після перемоги у музичному конкурсі «Євробачення-2016». Народилася Сусанна 27 серпня 1983 року у місті Ош, Киргизія.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Jamala надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Jamala

  Творчий шлях

  Джамала почала сходження кар'єрними сходами ще в 15 років, беручи участь у різноманітних конкурсах і фестивалях в Україні, так і за кордоном. Беручи участь у конкурсі молодих джазових виконавців, її помітила перший продюсер Олена Коляденко. Однак поворотним моментом кар'єри стала перемога у конкурсі «Нова хвиля-2006», після чого вона у прямому значенні увірвалася на вершину Олімпу української естради. Джамала не звикла підкоряти свою музику одному стилю, тому можна побачити такі жанри, як:

  • фольк;
  • джаз;
  • соул;
  • електро;
  • диско;
  • поп.

  Найбільшу популярність співачка набрала після перемоги на пісенному конкурсі «Євробачення-2016» із піснею «1944», яка говорить нам про те, що необхідно пам'ятати минулі помилки, щоб уникнути їх у майбутньому. Джамала закохана також в оперу, адже закінчила Національну музичну академію за класом «Оперна співачка».

  Особливості замовлення виступу

  Jamala – професіонал своєї справи, тому чудово прикрасить будь-яке свято, День Народження, вечірку весілля чи корпоратив. Співачка веде постійний діалог із гостями та заводить своєю енергетикою. Оплата здійснюється таким чином, що 50% суми вноситься, як передоплата протягом тижня після укладення договору та 50% у день виступу. Договір укладається з агентом артиста і в ньому обумовлюються умови та форс-мажори.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Jamala

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Jamala

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Jamala вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Jamala залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Jamala для вашого свята.

Видео Jamala

Як замовити виступ Jamala? Щоб замовити виступ Jamala на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Jamala.

Ми рекомендуємо запрошувати Jamala до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Jamala на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Jamala у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский