Замовити артиста James Smith

James Smith Офіційний сайт агента

James Smith — молодий британський музикант та автор пісень, який підкорює європейську публіку емоційним та проникливим виконанням поп-балад. Будь-яке свято за участю висхідної зірки перетвориться на яскраву та унікальну музичну подію за допомогою нашої агенції. BnMusic – ми працюємо без посередників та гарантуємо найвигідніші умови букінгу.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста James Smith надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія та початок творчості

  Джеймс Сміт народився у передмісті британської столиці у 1999 році. Музичний талант та композиторські здібності він виявив ще в дитинстві. У 15 років взяв участь у відомому телевізійному проекті "Britain's Got Talent". Вже тоді він підкорив глядачів та журі своїм чудовим голосом та дуже проникливим виконанням пісні «Feeling Good».

  Пік популярності

  Успішний дебют на телебаченні став чудовим стартом для музиканта-початківця. У 2016 році він уклав контракт зі звукозаписною студією «Virgin EMI Records» та випустив перші сингли. Відеокліп на ліричну пісню "Tell Me That You Love Me" набрав понад мільйон переглядів на каналі YouTube. 2018-го Джеймс записав свій перший міні-альбом «James Smith».

  Де виступає артист

  Джеймс Сміт успішно дебютував із сольним концертом на сцені лондонського клубу «Servant Jazz Quarters» у 2018-му. Сьогодні музикант активно виступає не лише у Великій Британії, а й має успіх у європейських глядачів. Сет-лист концерту:

  • Hollow;
  • Blackbird;
  • T-Shirts;
  • Hailey;
  • Say You'll Stay.

  Ліричні балади у виконанні Джеймса Сміта – ідеальний музичний супровід для приємного відпочинку на будь-якому святі. Стиль та репертуар артиста сподобається будь-якій аудиторії, незалежно від віку та музичного смаку.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати James Smith

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на James Smith

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна James Smith вказана для ознайомлення. Остаточний прайс James Smith залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар James Smith для вашого свята.

Видео James Smith

Як замовити виступ James Smith? Щоб замовити виступ James Smith на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу James Smith.

Ми рекомендуємо запрошувати James Smith до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення James Smith на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ James Smith у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский