Замовити артиста Jamiroquai

Jamiroquai Офіційний сайт агента

У Британії в 92 р. минулого століття спалахнула зірка – з'явився джаз-фанковий гурт Jamiroquai. Назва колективу була придумана на основі двох слів – ірокези, імпровізація. Засновник-вокаліст – Д.Кей затвердив логотип у вигляді людини-бізона, надихнувшись пантеїзмом індіанців. За час існування змінився не один склад музичного колективу, крім Кей Д.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Jamiroquai надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Jamiroquai

  Подробиці творчості

  Популярність пісень більше 25 років не спадає. Жанр композицій об'єднав у собі кілька напрямків:

  • диско;
  • хіп хоп;
  • соул;
  • джаз.

  Дебютний хіт "When You Gonna Learn?" побачив світ у 1992 р., ставши популярним на клубних вечірках. Перший альбом гурту вийшов наступного року, підкоривши шанувальників двома хітами. За істиною величезну популярність колектив набув рахунок виходу третьої збірки – «Travelling Without Moving». Одну пісню зі збірки довелося переробити, її почали забороняти прослуховування у Сполучених Штатах Америки через пропаганду марихуани. Загалом колектив випустив 9 альбомів, до яких увійшли хіти, відомі у всьому світі.

  Популярні твори

  1. Black Capricorn Day.
  2. Smoke and Mirrors.
  3. Everybody's going to the moon.
  4. Virtual Insanity.
  5. Twenty Zero One.

  Нагороди

  Jamiroquai має величезну кількість нагород за музичні здобутки. Найпрестижнішими стали 4 нагороди МТВ та Gremmy. Альбом 1996 був вписаний у світову книгу рекордів. Він став найбільше за весь час музичної індустрії. Усього було продано понад 28 мільйонів екземплярів збірок групи.

  Формат виступу на замовлення

  Оригінальний жанр виступів Jamiroquai підходить на різні заходи:

  • корпоративні свята;
  • вечірки;
  • дні народження;
  • міські урочистості;
  • фестивалі.

  Вокаліст на виступах заряджає гарним настроєм аудиторію, залишаючи позитив та радість.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Jamiroquai

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Jamiroquai

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Jamiroquai вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Jamiroquai залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Jamiroquai для вашого свята.

Видео Jamiroquai

Песни Jamiroquai

Як замовити виступ Jamiroquai? Щоб замовити виступ Jamiroquai на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Jamiroquai.

Ми рекомендуємо запрошувати Jamiroquai до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Jamiroquai на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Jamiroquai у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский