Замовити артиста Jennifer Rush

Jennifer Rush Офіційний сайт агента

Jennifer Rush – відома американська співачка. Справжнє ім'я – Heidi Stern. Виступає у жанрах: поп, джаз, R&B. Мрієте влаштувати незабутнє свято та здивувати друзів? Наше агентство із задоволенням допоможе запросити зірку без посередників та переплат на будь-який захід.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Jennifer Rush надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Вже з дитинства Heidi почала захоплюватися музикою, займалася навчанням на скрипці, фортепіано, а потім без допомоги викладачів навчилася грати на гітарі. Музична кар'єра співачки розпочалася у 1979 році і триває донині. Перший альбом був названий на честь справжнього імені Heidi Stern, а пісня The Power of Love, яка до нього входила моментально стала світовим хітом. 14 тижнів вона не сходила з лідируючих місць світових хіт-парадів. За свою діяльність Jennifer Rush випустила 14 альбомів, багато з них були настільки популярні, що розкуповувалися в перші ж дні: "Power of Love: The Best of Jennifer Rush", "Movin'", "Wings of Desire" та інші. Сьогодні артистка так само популярна, її шанувальниками є люди старшого покоління та молодь. У вільний від гастролей час вона часто приймає пропозиції виступити на:

  • корпоративах;
  • вечірках;
  • ювілеях;
  • фестивалях.

  Будь-який концерт зірки – це свято. Вона завжди балує своїх шанувальників увагою, часто фотографується, роздає автографи. На концертах звучать найкращі хіти:

  • You're My One and Only;
  • Angel;
  • Wings of Desire;
  • Silent Killer;
  • More Than Words;
  • Madonna's Eyes;
  • I Come Undone.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Jennifer Rush

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Jennifer Rush

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Jennifer Rush вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Jennifer Rush залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Jennifer Rush для вашого свята.

Видео Jennifer Rush

Як замовити виступ Jennifer Rush? Щоб замовити виступ Jennifer Rush на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Jennifer Rush.

Ми рекомендуємо запрошувати Jennifer Rush до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Jennifer Rush на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Jennifer Rush у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский