Замовити артиста Jenny Berggren of Ace of Base

Jenny Berggren of Ace of Base Офіційний сайт агента

Співачка зі шведського міста Ґетеборг Jenny Berggren – колишня учасниця гурту Ace of Base, автор та виконавець мегахітів у стилі європоп, техно, євродиско. Якщо ви – шанувальник музики 90-х, а також сучасної європейської поп-культури, Єнні Берггрен може прикрасити своїм виступом презентацію, корпоратив чи клубну вечірку. Ми гарантуємо присутність зірки на вашому святі без посередників та переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Jenny Berggren of Ace of Base надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Єнні Берггрен

  У дитинстві Jenny Berggren навчалася грі на скрипці та співала у церковному хорі. Будучи студенткою університету, Єнні разом із сестрою Лінн організувала групу Tech Noir – прообраз майбутньої Ace of Base. Успіх дебютного альбому Ace of Base – Happy Nation – був настільки приголомшливим, що дівчина змінила плани стати учителем після навчання на музичну кар'єру. Крім сестер Берггрен, до складу групи увійшов їхній старший брат Юнас, а також Ульф Екберг. Сольна кар'єра Jenny Berggren розпочалася із запису альбому 2010 року My Story. 2011 року співачка представляла Данію на конкурсі Євробачення, де за підсумками голосування виявилася другою. Автобіографія Єнні Берггрен, що вийшла в Швеції в 2008 році, була розкуплена повністю (що буває тільки з 4% книг, виданих в країні). В даний час Єнні Берггрен виступає як сольно, так і гастролює з іншими учасниками Ace of Base. На виступах Jenny Berggren незмінно звучать такі хіти, як:

  • Happy Nation;
  • Travel to Romantics;
  • Beautiful Life;
  • Cruel Summer;
  • Everytime in Rains та ін.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Jenny Berggren of Ace of Base

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Jenny Berggren of Ace of Base

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Jenny Berggren of Ace of Base вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Jenny Berggren of Ace of Base залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Jenny Berggren of Ace of Base для вашого свята.

Видео Jenny Berggren of Ace of Base

Як замовити виступ Jenny Berggren of Ace of Base? Щоб замовити виступ Jenny Berggren of Ace of Base на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Jenny Berggren of Ace of Base.

Ми рекомендуємо запрошувати Jenny Berggren of Ace of Base до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Jenny Berggren of Ace of Base на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Jenny Berggren of Ace of Base у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский