Замовити артиста Jerry Heil

Jerry Heil Офіційний сайт агента

Jerry Heil — українська співачка, яка за рік пройшла шлях від музичної інтернет-сенсації до виступу в національному відбірковому конкурсі на Євробачення -2020. Позитивна та приваблива артистка зробить ваше свято по-справжньому веселим та запальним, а ми готові взяти на себе всі організаційні питання.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Jerry Heil надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Яна Шемаєва, справжнє ім'я співачки, народилася 1995 року у місті Васильків. Співати розпочала з трирічного віку, закінчила музичну школу, навчалася у Київському інституті музики. З 2012 вела свій власний блог на каналі YouTube, викладала кавери відомих хітів у власному виконанні. Серед фаворитів були "Океан Ельзи", "Бумбокс", Adele, "Imagine Dragons".

  Пік популярності

  Згодом у співачки з'являються авторські пісні, а завдяки лейблу VIDLIK вийшов міні-альбом «Де мій дім». Свій перший сольний концерт співачка відіграла у рідному місті Василькові, зібравши повну залу. Одна з найвідоміших композицій «Охорона, скасування», записана разом із Романом Череновим, зібрала понад 15 мільйонів переглядів на каналі YouTube. У 2019 році вийшов альбом "Я – Яна".

  Де виступає артистка

  Jerry Heil знаходиться на початку свого творчого шляху, але вже легко збирає повні зали шанувальників на своїх сольних концертах. Співачка виступає у форматі клубної вечірки, співає на приватних та корпоративних заходах. Сет-лист концерту:

  • Вічність;
  • Білі кросі;
  • Небейбі;
  • Вільна коса;
  • Vegan;
  • Моя дитяча мрія;
  • Хостел монстрів.

  Виступ Джеррі Хейл перетворює будь-який захід на веселу вечірку. Співачка має неймовірно позитивну енергетику, почуття гумору і чудово взаємодіє із залом.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Jerry Heil

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Jerry Heil

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Jerry Heil вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Jerry Heil залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Jerry Heil для вашого свята.

Видео Jerry Heil

Як замовити виступ Jerry Heil? Щоб замовити виступ Jerry Heil на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Jerry Heil.

Ми рекомендуємо запрошувати Jerry Heil до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Jerry Heil на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Jerry Heil у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский