Замовити артиста Jersey Boys мюзикл

Jersey Boys мюзикл Офіційний сайт агента

Бродвейський мюзикл Jersey Boys може стати особливістю вашого свята. Справжня постановка є найуспішнішою та касовою.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Jersey Boys мюзикл надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Про мюзикл Jersey Boys

  Всесвітньовідомий режисер Клінт Іствуд вирішив екранізувати мюзикл Хлопці з Джерсі. Дата прем'єри телевізійної версії та початок зйомок наразі невідома. Справжні шанувальники популярного творіння мають унікальну можливість замовити Jersey Boys на корпоратив. За 8 років активної гастрольної діяльності популярна музична постановка здобула 6 нагород Tony Awards.

  Jersey Boys не залишать байдужим нікого!

  У музичній постановці розповідається про 4-х красенів, які живуть небезпечним життям Нью-Йорка і ведуть справи з мафіозі. Виступ талановитих акторів та музикантів супроводжується такими популярними хітами як Beggin', Can't take My Eyes Off You тощо. Замовлення артистів дозволить перенестись в епоху стиляг та ретро дискотеки 60-х років. Концертна агенція BNmusic має контакти Jersey Boys, а прямий зв'язок із артистами дозволяє обговорювати розмір гонорару. Фахівці компанії мають великий досвід роботи у світовому шоу-бізнесі, тому вони можуть зорієнтувати клієнтів з усіх питань. Компетентні спеціалісти виконають абсолютно всі пункти побутового та технічного райдера. Саме тому за організацію свята на найвищому професійному рівні можна не переживати.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Jersey Boys мюзикл

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Jersey Boys мюзикл

подобрать для Вашего мероприятия




Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Jersey Boys мюзикл вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Jersey Boys мюзикл залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Jersey Boys мюзикл для вашого свята.

Видео Jersey Boys мюзикл

Як замовити виступ Jersey Boys мюзикл? Щоб замовити виступ Jersey Boys мюзикл на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Jersey Boys мюзикл.

Ми рекомендуємо запрошувати Jersey Boys мюзикл до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Jersey Boys мюзикл на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Jersey Boys мюзикл у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский