Замовити артиста Jimmy James

Jimmy James Офіційний сайт агента

Jimmy James є одним із найпопулярніших музикантів Ямайки незважаючи на те, що знаходився він у Великій Британії. За свою діяльність артист виступав як окремо, і у складах деяких колективів. Жанр – соул. Зробіть свято феєричним разом із зіркою. Ми, букінг-агентство BnMusic запросимо артиста на будь-який захід без переплат та посередників.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Jimmy James надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Початок кар'єри

  Музична кар'єра Джиммі розпочалася 59 років тому. Весь цей час артист має величезну популярність, як у старшого, так і молодого покоління. Світову славу зірка набула, будучи у складі «Бродяг». Хіт The New Religion став відомий практично всьому світу відразу після виходу у світ. У 170 році він створює новий гурт, до складу якого входять лише білошкірі музиканти. На жаль, цей колектив не зміг довго встояти на музичному олімпі та розпався. За весь час було випущено 5 альбомів, деякі з яких користуються величезним попитом. Сольна кар'єра зірки продовжується досі. Його формат виступу підходить для таких заходів, як:

  • фестивалі;
  • вечірки;
  • корпоративи;
  • ювілеї.

  Зірка завжди спілкується з глядачами, виходить до зали, моментально створює доброзичливу, теплу атмосферу на весь вечір. Незважаючи на свій похилий вік Джиммі завжди веселий, бадьорий, оптимістичний. На концертах завжди звучать найкращі пісні:

  • Whatever You Need;
  • The Other Side Of The Street;
  • Now Is The Time;
  • Come To Me Softly;
  • i'll Go Where the Music Takes Me.

  Jimmy James – музика, це вічна молодість!

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Jimmy James

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Jimmy James

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Jimmy James вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Jimmy James залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Jimmy James для вашого свята.

Видео Jimmy James

Як замовити виступ Jimmy James? Щоб замовити виступ Jimmy James на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Jimmy James.

Ми рекомендуємо запрошувати Jimmy James до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Jimmy James на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Jimmy James у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский