Замовити артиста John Miles

John Miles Офіційний сайт агента

John Miles — один із найпопулярніших музикантів минулого століття у Великій Британії. Жанр виступів – прогресивний рок. Бажаєте організувати незабутнє свято за участю зірки? Наше агентство із задоволенням вам допоможе, та запросить артиста на захід без посередників та переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста John Miles надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Ще в шкільному віці Джон серйозно почав замислюватися про музику. У підлітковому віці він став учасником шкільного гурту «Influence». А за кілька років здійснилася його мрія — він зайнявся сольною кар'єрою, почав не лише співати, а й писати музику, пісні. Перша пісня «Decca UK» стала не лише популярною в країні, а й за її межами. Вона зайняла лідируючі місця у хіт-парадах США, Канади. Наступні 4 роки співак присвятив записи чотирьох альбомів, які не принесли очікуваного успіху. Наступна платівка під назвою "Rebel" справила справжній фурор. Пісні, які до неї входили, стали звучати на всіх вечірках різних країн. Усього було випущено 10 альбомів. Незважаючи на свій похилий вік, артисту 70 років, він продовжує свою музичну діяльність. Нерідко погоджується виступити на таких заходах:

  • фестивалі;
  • міські свята;
  • ювілеї;
  • вечірки;
  • корпоративи.

  Кожен концерт зірки – справжнє шоу! На виступах зірка рідко спілкується із шанувальниками, але створює унікальну атмосферу довіри та свята на весь вечір. На всіх заходах звучали найкращі композиції минулих років:

  • Plane Jane;
  • Stranger in the city;
  • The Right To Sing;
  • Overture;
  • Everybody's Gotta Learn Sometimes.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати John Miles

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на John Miles

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна John Miles вказана для ознайомлення. Остаточний прайс John Miles залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар John Miles для вашого свята.

Видео John Miles

Як замовити виступ John Miles? Щоб замовити виступ John Miles на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу John Miles.

Ми рекомендуємо запрошувати John Miles до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення John Miles на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ John Miles у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский