Замовити артиста John Newman

John Newman Офіційний сайт агента

Співак John Newman – молодий та перспективний британський співак, який виконує композиції у жанрі соул, інді-поп, брейкбіт. Його сингли неодноразово займали перші рядки у британських та світових рейтингах, тому запросити співака Джона Ньюмена на захід прагнуть і в Європі, і в країнах СНД.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста John Newman надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія John Newman

  Виконавець Джон Ньюмен з 14 років займається грою на гітарі, також юнак захоплюється написанням пісень. У свої 20 років музикант вирішив підкорити британську сцену, тому зібрав власний колектив, який незабаром був помічений компанією Island Records. Виконавець Джон Ньюмен з 14 років займається грою на гітарі, також юнак захоплюється написанням пісень. У свої 20 років музикант вирішив підкорити британську сцену, тому зібрав власний колектив, який незабаром був помічений компанією Island Records. Найбільшу популярність співаку принесло участь у квартеті Rudimental, сингл якого Feel the Love протягом більш ніж 10 тижнів займав лідируючі позиції в UK top 10. У творчій скарбничці співака безліч класних синглів, але найкращими можуть по праву вважатися: »; • «Losing Sleep»; • «Out Of My Head» та інші. Сьогодні John Newman займається гастрольною діяльністю та записом нових композицій. Тому прямо зараз ви можете замовити John Newman на корпоратив чи інший захід, адже його м'який баритон обволікає, проникаючи в серце.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати John Newman

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на John Newman

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна John Newman вказана для ознайомлення. Остаточний прайс John Newman залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар John Newman для вашого свята.

Видео John Newman

Песни John Newman

Як замовити виступ John Newman? Щоб замовити виступ John Newman на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу John Newman.

Ми рекомендуємо запрошувати John Newman до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення John Newman на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ John Newman у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский