Замовити артиста John Paul Young

John Paul Young Офіційний сайт агента

John Paul Young – австралійський співак, що має світову популярність. Жанр виступів – піп. Мрієте побачити легенду на своїй вечірці чи святі? Наше агентство із задоволенням допоможе запросити артиста на будь-який захід без посередників та переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста John Paul Young надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  З дитинства John Paul Young зрозумів, що його життя повністю належить до музики. У шкільні роки він разом із однокласниками організував музичний гурт «Elm Tree», який став популярним після першого ж святкового концерту. Минули роки, хлопці закінчили школу і кожен пішов своєю дорогою. Джон почав активно займатися своєю сольною кар'єрою. У 1975 році він записав першу пісню під назвою "Yesterday's Hero". Вона стала головним синглом для однойменного альбому Герой. Ця збірка всього за кілька днів стала популярною у всьому світі, вона була визнана золотою і 20 тижнів трималася в лідерах світових чартах. Хіти зі збірки стали крутити на всіх радіостанціях, вечірках та дискотеках. На сьогоднішній день зірка продовжує свою творчість. Його часто запрошують на:

  • корпоративи;
  • дні народження;
  • міські свята;
  • фестивалі;
  • ювілейні вечори.

  Артист дуже відповідально підходить до кожного виступу та готуватиметься до нього. Він радий спілкуванню зі своїми шанувальниками, часто жартує, виходить до зали, роздає автографи та фотографується. Будь-який виступ включає нові композиції і кращі хіти його молодості:

  • Can't Get You Out Of My System;
  • Television Girl;
  • Gay Time Rock 'N' Roll City;
  • Where The Action Is;
  • Bad Trip.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати John Paul Young

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на John Paul Young

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна John Paul Young вказана для ознайомлення. Остаточний прайс John Paul Young залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар John Paul Young для вашого свята.

Видео John Paul Young

Як замовити виступ John Paul Young? Щоб замовити виступ John Paul Young на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу John Paul Young.

Ми рекомендуємо запрошувати John Paul Young до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення John Paul Young на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ John Paul Young у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский