Замовити артиста Johnny Wakelin

Johnny Wakelin Офіційний сайт агента

Якщо вам до вподоби старий рок-н-рол із його атмосферою, можете запросити Джонні Вейкліна на свій захід. Більшість його пісень написані у жанрах: реггі, піп, рок-н-рол. Не зважаючи на поважний вік, Джонні завжди готовий виступити зі своїми хітами. Ми організуємо для вас його виступ без посередників та за чесною ціною.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Johnny Wakelin надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Початок кар’єри

  Перші виступи Уейкліна у рідному місті пройшли без особливого ажіотажу. Пізніше його помітив Робін Бланчфраур, музичний продюсер, який просував Карла Дугласа з його знаменитою піснею Kung Fu Fighting. Завдяки Робіну, Джонні потрапив на лейбл “Pye Records”, де почав писати свої перші хіти.

  Слава

  Джонні Уейклін прославився завдяки своїм пісням, присвяченим Мухаммеду Алі. Хіти «Black Superman» та «In Zaire» він написав натхненний боксерським поєдинком у Заїрі між Мухаммедом Алі та Джорджем Форманом. Найбільшим успіхом стала In Zaire, яка потрапила в хіт-паради в багатьох частинах Європи, а пізніше була перезаписана в декількох аранжуваннях. Black Superman досягла сьомого місця в чартах синглів як у Великобританії, так і в Австралії. Вона також тримала позиції в американському чарті Billboard Hot 100, досягнувши піку №21.

  Заходи

  Репертуар підійде для любителів 80-х. Артист може виступати на корпоративах, фестивалях та днях народження. Незважаючи на жанр, Уейклін скромна натура. Він не вимагатиме нічого особливого від райдера, намагатиметься заводити натовп і витрачати час на всілякі витівки. Часто виконувані композиції:

  1. In Zaire
  2. Black Superman
  3. Tennesse Hero
  4. You Turn Me On
  5. Dr. Frankenstein’s Disco Party
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Johnny Wakelin

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Johnny Wakelin

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Johnny Wakelin вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Johnny Wakelin залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Johnny Wakelin для вашого свята.

Як замовити виступ Johnny Wakelin? Щоб замовити виступ Johnny Wakelin на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Johnny Wakelin.

Ми рекомендуємо запрошувати Johnny Wakelin до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Johnny Wakelin на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Johnny Wakelin у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский