Замовити артиста Jon Secada

Jon Secada Офіційний сайт агента

На даний момент Jon Secada один із найромантичніших співаків Латинської Америки. Його ніжні треки дарують радість мільйонам коханих у всьому світі. Якщо ви бажаєте, щоб артист виступив на заході та подарував жіночій половині слухачок зворушливі емоції, то це чудовий вибір. Ми організуємо виступ співака без націнок.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Тамерлана и Алёны надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Кубинський красень

  У Джо є кубинське коріння. Не дивно, що у його піснях простежуються національні мотиви. Секада часто застосовує для аранжувань гітару фламенко та синтезаторні акорди у стилі латино. Його ковзаном стали ніжні ліричні пісні. Але починав співак на бек-вокалі в іншої знаменитості. Глорію Естефан можна назвати "хрещеною мамою" Jon. Завдяки своєму таланту аранжувальника та композитора, Secada вдалося розпочати і сольну кар'єру. Щоправда, зараз він також займається роботою як додатковий вокаліст у деяких відомих виконавців. У середині 90-х Джо випустив два хіти, які запустили його кар'єру. Після цього вийшло кілька альбомів, які вже не мали колосального успіху.

  • If You Go;
  • Just Another Day;
  • Time Heals;
  • Good Feelings;
  • Bonito y sabrosa

  Романтика та ніжність

  Joe Secada володіє приємним тембром та гарною вокальною технікою. Це дозволяє йому виконувати довгі кантилені фрази, які потребують гарного дихання. Фішкою його репертуару стали саме м'які ліричні композиції. Тому виступ цього артиста підійде для затишної сімейної урочистості – вінчання, річниця, зустріч родичів.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Jon Secada

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Тамерлана и Алёны

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Тамерлана и Алёны вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Тамерлана и Алёны залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Тамерлана и Алёны для вашого свята.

Видео Jon Secada

Як замовити виступ Тамерлана и Алёны? Щоб замовити виступ Тамерлана и Алёны на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Тамерлана и Алёны.

Ми рекомендуємо запрошувати Тамерлана и Алёны до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Тамерлана и Алёны на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Тамерлана и Алёны у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский