Замовити артиста Joy Williams

Joy Williams Офіційний сайт агента

Joy Williams – популярна американська співачка, автор пісень, володарка чотирьох Греммі. Її творчість відрізняється унікальними вокальними гармоніями та поєднанням фольку, поп-музики, електроніки. Ми готові запросити артистку на ваш захід. BnMusic – ми працюємо без посередників, гарантуючи оперативність та якість.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Joy Williams надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Джой Вільямс народилася 1982 року в штаті Мічиган, але дитинство провела в Каліфорнії. Співала в церковному хорі, писала свої пісні. У 17 років випустила свій перший альбом із ліричними композиціями у жанрі поп-музики з елементами християнської музики. За успішним дебютом було ще два релізи під лейблом Reunion Records. Всі три платівки увійшли до чарту Billboard, а Вільямс була номінована на цілу низку нагород.

  Пік популярності

  Найбільшу популярність співачка набула у складі дуету «Civil Wars». У тандемі з Джоном Полом Уайтом було записано два студійні альбоми та п'ять концертних. Яскраві акустичні композиції у стилі інді-фолк принесли дуету всесвітню популярність та визнання. Після розпаду гурту Джой продовжила музичну кар'єру як сольну співачку. 2015-го співачка записала альбом «Venus», а 2019-го — «Front Porch».

  Де виступає артистка

  Joy Williams проводить повноцінні сольні концерти по всьому світу. Співачка виступає у супроводі колективу музикантів-інструменталістів, а також представляє акустичний варіант концерту для невеликих аудиторій та заходів. У репертуар включені найкращі хіти та нові пісні:

  • What a Good Woman Does;
  • Before I Sleep;
  • Not Good Enough;
  • The One That Got Away;
  • Until the Levee;
  • Woman.

  Манера виконання Джой Вільямс відрізняється щирістю та душевністю. Артистка відкрито та легко спілкується з публікою, створюючи теплу та затишну атмосферу.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Joy Williams

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Joy Williams

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Joy Williams вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Joy Williams залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Joy Williams для вашого свята.

Видео Joy Williams

Як замовити виступ Joy Williams? Щоб замовити виступ Joy Williams на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Joy Williams.

Ми рекомендуємо запрошувати Joy Williams до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Joy Williams на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Joy Williams у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский