Замовити артиста Joy

Joy Офіційний сайт агента

Гурт Joy – це прославлений австрійський колектив, який з успіхом виступає по всій Європі та Азії. Якщо ви хочете, щоб свято запам'яталося на все життя, то група Джой має стати вашим найочікуванішим гостем.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Joy надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Гурт Joy і чому її всі так люблять?

  Гурт Джой був утворений трьома шкільними приятелями: Манфредом Теммелем, Фредом Яклічем та Енді Швайцером. Закінчивши навчання у школі, вони здобули звичайні професії: один став клубним діджеєм, інший – поліцейським, а третій – викладачем німецької мови та історії. Однак саме цим трьом хлопцям судилося записати сингли «Japanese Girls» та «Lost In Hong Kong», які були обмиті хвилями народного кохання в Японії, Кореї та Китаї. І саме ці три австрійці записали пісні «Valerie» та «Touch By Touch», які підкорили серця всіх європейських любителів дискомузики.

  Як створювався гурт Джой

  Навіть після школи ці три друзі продовжували спілкуватися. Їх найулюбленішим спільним заняттям було твір музики, завдяки чому і народився їхній перший сингл – пісня про туриста, який потрапив у Гонк-Конг. Після цього синглу сталося найважливіше у становленні будь-якої групи: про неї почали писати в пресі та говорити на вулицях. Наступною композицією трійки музикантів стала пісня «Touch By Touch», яка за короткий термін перетворилася на міжнародний хіт. А в 1986-му році група Joy записала свій дебютний альбом, який отримав назву «Hello». Платівка користувалася шаленою популярністю, особливо суперхіти «Touch By Touch» та «Valerie». Незабаром був випущений другий альбом – "Joy And Tears", що включав всесвітньо відому пісню "Japanese Girls". Після цієї платівки гурт Джой став популярним також і в Азії і вирушив у великий тур країнами Далекого Сходу. 1989-го року у музичного колективу почалися проблеми зі звукозаписною компанією, що стосувалися ділової сторони творчого процесу. Потім група втратила одного зі своїх учасників – Енді Швейцера. Проте гурт Джой, соліст якого також бере участь і в інших музичних проектах, продовжив існувати, незважаючи на всі проблеми та зростання популярності хіп-хопу та техно в Європі у 1990-х роках. Як виявилося, біографія гурту Джой і справді не була закінчена: з початком 2000-х диско-музика поступово почала набувати другого дихання популярності, і колектив, який випустив ще кілька синглів і постійно гастролює світом, знову виявився вкрай затребуваним. Більше того, у 2011 році музиканти випустили новий альбом – «Enjoy». Тепер замовлення виступу артистів на корпоративі , вечірці з нагоди Нового Року чи весіллі – здійснюють за кілька місяців вперед.

  Зразковий плей лист виступу гурту Joy

  • Enjoy
  • Valerie
  • Touch By Touch
  • Lost In Hong
  • Kong
  • Japanese Girls

  Музиканти можуть виконати також інші композиції за погодженням із замовником.

  Чому вам варто замовити артистів гурту Joy у BnMusic?

  1. Це офіційний сайт менеджера групи Joy. Ми маємо великий досвід в організації виступів уславлених гуртів та ретельно контролюємо весь процес, постійно перебуваючи поряд із артистами.
  2. На нашому сайті ви завжди можете отримати актуальну інформацію про групу.
  3. Ми максимально швидко розраховуємо ціни артистів та пропонуємо найбільш вигідні умови.
  4. Замовляючи через нас, ви можете бути впевнені, що гурт Joy гарантовано виступить перед вами у вказану дату.
  5. Усі заходи організовуються «під ключ».
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Joy

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Joy

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Joy вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Joy залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Joy для вашого свята.

Видео Joy

Як замовити виступ Joy? Щоб замовити виступ Joy на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Joy.

Ми рекомендуємо запрошувати Joy до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Joy на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Joy у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский